انتقام سختی در انتظار قاتلان است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:17 - پنجشنبه 09 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۵۱۰۶
تاریخ انتشار : جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱
سرلشکر باقری:
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: انتقام سختی در انتظار قاتلان رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح، سرلشکر پاسدار محمد باقری در پیامی اعلام کرد: بار دیگر تروریست‌های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه شهید محسن فخری زاده در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند، افزود: ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده‌ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح تاکید کرد: گروه‌های تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم بدانند که انتقام سختی در انتظار آن‌ها خواهد بود.

سرلشکر باقر‌ی گفت: اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید، اطمینان می‌دهیم تا تعقیب و مجازات عاملان این ترور از پای نخواهیم نشست.

بعدازظهر امروز (جمعه)، عناصر تروریستی مسلح، خودرو حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری را مورد حمله قرار داده و وی را به شهادت رساندند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۲°