گام مجلس برای مقابله با جنایت ترور شهید فخری زاده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:24 - يکشنبه 28 دی 1399
کد خبر : ۸۰۵۱۸۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی ابعاد حادثه ترور شهید محسن فخری‌زاده دانشمند ممتاز هسته‌ای کشورمان برگزار شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمد حسین فرهنگی در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهم آذر روز مجلس تصریح کرد: مقرر شد در برنامه ریزی‌هایی که داریم در صحنه بین المللی پاسخ متقابلی به این رفتار‌های دشمن بدهیم.

وی افزود: با توجه به اطلاع رسانی قبلی، قرار بود نشست امروز با حضور وزیر اطلاعات تشکیل شود، اما در آستانه آغاز جلسه غیرعلنی طی تماس تلفنی رئیس مجلس با وزیر اطلاعات تصمیم بر این شد تا جلسه به وسیله نمایندگان اداره شود.
 

اقای فرهنگی گفت: در جلسه امروز، رئیس مجلس، روسای کمیسیون ها، رئیس مرکز پژوهش‌ها و برخی نمایندگان صحبت کردند.

وی با اشاره به ترور شهید فخری زاده تصریح کرد: طرحی در کمیسیون امنیت مجلس در حال بررسی است که باید هرچه سریعتر نهایی و گزارش آن به صحن علنی ارایه شود.

آقای فرهنگی افزود: مطابق ماده ۱۰۰ آیین نامه مجلس باید جلسه فوق العاده تشکیل و نهایتا تا روز چهارشنبه این طرح در صحن علنی مجلس نهایی شود.

وی گفت: اقدام مذکور گامی است که مجلس بر می‌دارد از این رو دستگاه‌های امنیتی و دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تمهیدات لازم را براساس وظایف خود در راستای برخورد با این جنایت بزرگ در نظر خواهند گرفت و این جنایت بزرگ در آستانه جنایت دی ماه سال گذشته یعنی ترور شهید سلیمانی روی داده است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۱°