رد شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 03 مهر 1400
کد خبر : ۸۰۵۲۷۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
دیوان داوری ورزش(CAS) شکایت علیه فدراسیون تیراندازی با کمان را رد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
باتوجه به شکایت رئیس پیشین فدراسیون تیراندازی با کمان از فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان و متعاقب آن، تلاش‌های هماهنگ و دفاع موثر کمیته‌های روابط بین الملل فدراسیون جهانی و ایران، خوشبختانه دیوان داوری ورزش (CAS) در ۳۰ آبان ۱۳۹۹، رأی خود را به نفع خواندگان صادر کرد.

فدراسیون تیراندازی با کمان در اطلاعیه‌ای پس از صدور این رای توضیحاتی ارائه داد که خلاصه‌ای از رای صادره هم در آن قرار دارد.
 
در بخشی از این اطلاعیه آمده است؛
 
۱- این دیوان فاقد صلاحیت رسیدگی به درخواست پژوهش خواهی آقای کریم صفایی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ علیه فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان و فدراسیون تیراندازی با کمان ایران است.

۲- هزینه‌های داوری تعیین شده این دیوان به طرفین اعلام می‌شود که همه این هزینه را صفایی باید پرداخت کند.

۳- کریم صفایی مکلف است، مبلغ ۲ هزار و ۵۰۰ فرانک سوئیس را برای بخشی از هزینه‌های قانونی و سایر هزینه‌ها به هریک از فدراسیون‌های جهانی و فدراسیون تیراندازی با کمان ایران پرداخت کند.

صفایی نسبت به برکناری اش از ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان به دادگاه CAS شکایت کرده بود و از زمان انتخاب محمدعلی شجاعی رییس سابق این فدراسیون هم شکایت داشت.

او سال ۹۷ هم مدعی حضور غیرقانونی شجاعی در فدراسیون تیراندازی با کمان شد که انتخابات فدراسیون در همان سال قانونی نبوده است، بنابراین باید دوباره به عنوان رییس به این فدراسیون بازگردد، به همین علت از فدراسیون ایران و فدراسیون جهانی شکایت کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۹.۵۹°    ۳۰.۷۹°