تحریم‌های تسلیحاتی دیگر هیچ تأثیری ندارد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:07 - سه‌شنبه 07 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۵۳۱۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸
خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به رفع محدودیت‌های تسلیحاتی ایران گفت: تحریم‌های تسلیحاتی از آنجایی که ما به اوج خودکفایی در ساخت تجهیزات مورد نیاز نیروی دریایی رسیده ایم، دیگر هیچ تأثیری ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از میزان، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به رفع محدودیت‌های تسلیحاتی ایران گفت: تحریم‌های تسلیحاتی از آنجایی که ما به اوج خودکفایی در ساخت تجهیزات مورد نیاز نیروی دریایی رسیده ایم، دیگر هیچ تأثیری ندارد.

وی افزود: یعنی اگر بیشتر شود اصلاً مهم نیست و اینگه بگوئیم برداشته شود امروز هیچ فایده‌ای برای ما ندارد؛ اگرچه از قبل هم فایده نداشت، چون حتماً کشوری که پرچم‌دار یک نظام حکومتی الگو در جهان است، امنیت بومی برای آن حائز اهمیت است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این امنیت با دقت بسیار زیادی برقرار شده، تمام تسلیحات‌مان را خودمان می‌سازیم و اصلاً مهم نیست که دیگران چیزی برای عرضه دارند یا نه.

وی ادامه داد: استاندارد تجهیزات ما بسیار بالاست و توانایی‌های بسیار خوبی داریم که نیاز‌های ما را به طور کامل پاسخ می‌دهد.

دریادار خانزادی اظهار داشت: اینکه به دیگران چیزی [محصولات دفاعی] بفروشیم این در حوزه مجموعه وزارت دفاع است و حتماً آن‌ها برنامه‌هایی برای این کار دارند، چون تجهیزات ساخت مجموعه وزارت دفاع هم استاندارد بسیار خوبی دارد و هم روی لبه فناوری حرکت می‌کند.

وی گفت: این موضوع [خرید محصولات دفاعی از ایران] به آن می‌گردد که چقدر در کشور‌های آزاده جهان اراده وجود دارد که به تسلیحات آمریکایی که امنیت جزر و مدی (امنیت غیر پایدار) دارد، «نه» بگویند و به سوی خرید تسلیحات ما حرکت کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۱۰°