حمایت حداکثری از ورزشکاران المپیکی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:40 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۸۰۵۵۶۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: امسال در آذر ماه کل بودجه مصوب فدراسیون‌ها را پرداخت کرده ایم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کیکاووس سعیدی در برنامه نبض ورزش شبکه خبر با اعلام این خبر و تاکید بر لزوم حمایت حداکثری از ورزشکاران و فدراسیون‌ها گفت: علاوه بر این مبلغ ۵ میلیارد تومان هم برای رشته‌های المپیکی پیش بینی کرده ایم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک با اشاهر به بازدید دوره‌ای از اردو‌های ورزشی گفت: شرایط ما شرایط نسبتا خوبی است هرچند با محدودیت‌های پاندمیک روبرو هستیم اردو‌ها شروع شده و مجوز‌ها را در برخی از رشته‌ها از ستاد ملی کرونا اخذ کرده ایم.

او با اشاره به این که المپیک به طور قطع برگزار خواهد شد گفت: ما تا الان ۵۲ سهمیه المپیک کسب کرده ایم و برای بقیه سهمیه‌ها اگر بازی‌ها برگزار نشود تصمیم المپیک بین المللی بر اساس رنکینگ‌ها سهمیه‌هایی به کشور‌ها اختصاص می‌یابد.

حسن تفتیان ملی پوش دو و میدانی هم که سهمیه المپیک گرفته در ارتباط تصویری با برنامه با اشاره به دشواری‌های تمرین در دوران کرونا و بدون مربی و حمایت هایاندک گفت: امیدوارم در ماه‌های باقی مانده تا المپیک شرایط بهتری فراهم شود.

اکبر فیض کارشناس کشتی نیز در ارتباز تصویری با برنامه ضمن اشاره به افتخارات المپیکی رشته کشتی برای کشورمان گفت: ما ۶ سهمیه المپیک هم در آزاد و هم در فرنگی گرفته ایم و لازم است از کشتی حمایت‌های بیشتری صورت بگیرد و ورزشکاران هم باید بدانند که مدال طلای المپیک برابر با ۱۰۰ مدال نقره است و کار بسیار دشواری و پر عظمتی پیش رو دارند و نباید فرصت را در کسب افتخار برای کشور از دست بدهند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°