سی‌ان‌ان: زمستان مرگبار آمریکا تازه آغاز شده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:54 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۵۵۹۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
هفته‌هاست که کارشناسان بهداشت و سلامت به آمریکایی‌ها نسبت به خطر تشدید بحران شیوع ویروس کرونا در فصل زمستان هشدار می‌دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از سی‌ان‌ان، کارشناسان بهداشت و درمان آمریکا بر این باورند که زمستان امسال یکی از تاریک‌ترین و مرگبارترین دوران‌ها در تاریخ بهداشت عمومی این کشور خواهد بود.

بر اساس این گزارش، از کالیفرنیا تا کانزاس، از ماساچوست تا فلوریدا و سرتاسر آمریکا، پرستاران، پزشکان، و سایر کادر درمان و ارائه کنندگان خدمات دفن اموات خود را برای یک فصل سخت و دشوار آماده کرده‌اند.

این در حالی است که کادر بهداشت و درمان آمریکا طی ماه‌های گذشته نیز با بحران ویروس کرونا دست به گریبان بوده‌اند و واقعا خسته و درمانده شده‌اند. ولی بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان هشدار می‌دهند که زمستان تاریک و مرگبار آمریکا تازه در آغاز راه است.

بسیاری از بیمارستان‌های آمریکا برای پذیرش بیماران کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه دیگر تخت خالی ندارند.

روز پنجشنبه آمریکا رکورد تازه‌ای در موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت کرده و بیش از ۲۱۷۶۶۴ نفر دیگر به این ویروس مبتلا شدند. تعداد فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا نیز در روز پنجشنبه به بیش از ۲۸۷۹ نفر رسید. تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های آمریکا نیز به بیش از ۱۰۰۶۶۷ نفر رسیده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۶°