کالا‌های بهداشتی با قیمت عادلانه در اختیار مردم قرار می‌گیرد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:34 - شنبه 16 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۵۷۴۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲
وزیر کشور:
وزیر کشور گفت: کالا‌ها و خدمات بهداشتی با رعایت کیفیت و کمیت و قیمت عادلانه و منصفانه در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار می‌گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر شنبه در حاشیه جلسه کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد گفت: در جلسه امروز گزارش مفصلی در حوزه‌های مرتبط با پشتیبانی اعم از اکسیژن، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، ماسک و بقیه تجهیزات و امکاناتی که وزارت بهداشت لازم دارد در جلسه ارائه شد.

وی افزود: در این جلسه دوستان وزارت بهداشت نیاز‌های خود را مطرح کردند و قرار شد با رعایت کیفیت و کمیت و موضوع قیمت عادلانه و مناسب خدمات اعم از ماسک، مواد ضدعفونی و کالا‌های بهداشتی را در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار دهیم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه همدلی و همکاری خوبی در حوزه‌های مختلف ایجاد شده و این همدلی موجب موفقیت در روند کار شده است، گفت: در جلسه امروز تعهدات وزارت صمت در خصوص تامین امکانات و کالا‌ها و تجهیزات خدمات بررسی شد. دوستان وزارت صمت از کمیت عبور کرده و بر روی کیفیت کار می‌کنند.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: واحد‌های تولیدی و وزارت صمت از مرحله تامین کالا‌ها و خدمات مورد نیاز عبور کردند و به صادرات فکر می‌کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۵°