طرح حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها؛ شرایط و شاخص ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:38 - سه‌شنبه 30 دی 1399
کد خبر : ۸۰۶۵۱۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
سخنگوی حمایت معیشتی کرونا گفت: طرح حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها به حساب سرپرستان ۱۱ میلیون و ۴۶۰ هزار خانوار واریز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حسین میرزایی با حضور در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر افزود: نخستین مرحله طرح حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها برای ۴۰ میلیون ایرانی که دارای شناسنامه اقتصادی و اجتماعی هستند پنجشنبه گذشته واریز شد.

وی گفت: فاقد درآمد ثابت بودن، بیمه پرداز نبودن، جزو معیشت بگیران بودن و بر اساس شاخص‌های بانکی زیر حداقل درآمدی بودن شاخص‌های دریافت این بسته هستند.
 
طرح حمایت جبرانی معیشت خانوار‌ها؛ شرایط و شاخص ها


میرزایی با اشاره به بررسی درآمد همه اعضای خانواده برای دریافت این بسته گفت: اگر سرپرست خانوار دارای همه‌ی شاخص‌ها باشد، اما فرزندان او دارای درآمد ثابت و بیمه پرداز باشد مشمول دریافت این بسته نمی‌شود.

وی گفت: در این مرحله به ۳ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۷۶ خانوار و مجموعا ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۷۳۱ نفر که تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند ماهانه ۱۲۰ هزار تومان تا پایان سال (۴ ماه) واریز می‌شود.

همچنین به ۸ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۱۶۳ خانوار و مجموعا ۲۵ میلیون و ۷۵ هزار و ۲۵۳ نفر ماهانه ۱۰۰ هزار تومان تا پایان سال (۴ ماه) واریز می‌شود.

میرزایی در آخر افزود: برای این فرایند هیچگونه ثبت نام و اعتراضی نداریم و به هیچ وجه هیچ پیامکی ارسال نمی‌شود. مردم مراقب کلاهبرداری‌های اینترنتی باشند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۲°