آغاز تبدیل وضعیت بیمه تاکسیرانان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:34 - چهارشنبه 08 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۵۹۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران از برنامه ریزی برای پاسخ به مهم‌ترین مطالبه تاکسیرانان خبرداد و گفت: در مرحله نخست، امکان بیمه شدن تعدادی از تاکسیرانان فراهم شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران، محمد روشنی در خصوص بیمه تاکسیران‌های شهر تهران به بیمه نشدن حدود ۱۵ هزار تاکسیران تاکنون اشاره کرد و افزود: مهمترین هدف ما ارتقای معیشت تاکسیران‌ها است وامیدواریم باهماهنگی وهمکاری بین بخشی تاپایان برنامه موفق عمل نماییم.
وی ادامه داد: طی رایزنی‌های انجام شده با وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و مساعدت این عزیزان قرار است تا پایان دی ماه جاری ۲ تا ۳ هزار تاکسیران در مرحله اول بیمه شوند و سایرتاکسیران‌ها در مراحل بعدی بیمه خواهند شد.
وی به نامه نگاری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان برای اجرای بیمه تاکسیران‌ها اشاره کرد و گفت: هزینه بیمه تاکسیران‌ها از محل هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شود.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، افزود: مسئولان هدفمندی با این موضوع موافقت کرده اند و قرار است که وزارت کشور اسامی تاکسیران‌ها را به سازمان تامین اجتماعی ارسال کند.
وی اضافه کرد: در مرحله اول مشمولان این اقدام، جایگزین تاکسیرانانی می‌شوند که ازمجموعه تاکسیرانی بازنشسته یا جدا شده اند و بعد از آن به ترتیب تا پایان سال همه تاکسیرانان بیمه خواهند شد.
روشنی گفت: جزییات این اقدام متعاقبا ازطریق پیامک به اطلاع تاکسیرانان عزیز رسانده می‌شود ونیازی به مراجعه حضوری یا پیگیری ازسمت آن‌ها در حال حاضرنیست.
وی با اشاره به بیماری کرونا در کشور و همچنین کاهش درآمد تاکسیران‌ها افزود: تمامی توان خود را در جهت ارتقای معیشت تاکسیران‌ها به کار خواهیم گرفت.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°