وزیر بهداشت: FATF تاثیر جدی ندارد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:31 - شنبه 04 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۶۶۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه تمایلی به مباحث سیاسی ندارد، تصریح کرد: تاثیر FATF بر نظام سلامت خیلی جدی نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 دکتر سعید نمکی در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر در پاسخ به این سوال که آیا موضوع FATF تاثیری بر روند بهداشتی و درمانی کشور داشته، اظهار داشت: من چون آدم سیاسی نیستم و به قول همشهری ام سهراب؛ " من قطاری دیدم که سیاست می برد و چه خالی می رفت"، من هرگز سوار این قطار نشدم و خیلی هم ورود نمی کنم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه بحث اف ای تی اف بحث مهمی است، افزود: پیوستن ما به برخی از مراودات بین المللی مهم است، اما من تاثیر آن را بر نظام سلامت در اوضاع کنونی، به ویژه در رابطه با واکسن خیلی جدی نمی بینم.

دکتر نمکی با اشاره به زحمات فداکارانه نظام سلامت در 11 ماه اخیر، درباره تلاش برای تامین واکسن کرونا اظهار داشت: این نظام سلامت که در این مدت باوجود تحریم های سنگین اجازه نداد یک روز نسخه ای روی زمین بماند و یا کمبود اکسیژن بیماران مشکل ساز شود و حتی موارد اساسی بیماران غیر کرونایی نیز روی زمین نماند، مگر می شود باور کرد که برای واکسن این سرزمین تقلا نکند؟

وزیر بهداشت تصریح کرد: اگر مردم عزیزمان روند فعالیت ها در ماه های اخیر را مرور کنند، در خواهند یافت که این سربازان وفادارتر از این هستند که خدای نکرده به ملت بی توجهی کنند.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۵°    ۳°