تحقق "ما می توانیم" در طرح شهید سلیمانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:09 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۶۷۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی اجرای موفقیت آمیز طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا را نمونه بارز تحقق شعار ما می توانیم دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی باعث کاهش سرعت فراگیری کرونا شده است، اظهار داشت: خوشبختانه زودتر از برنامه های قبلی به اهداف مورد نظر دست یافتیم و اگر مساعدت های دولت افزایش یابد، به اهداف بالاتری می رسیم.
 
صادقی با اشاره به کاهش آمار روزنامه مبتلایان و فوتی ها تصریح کرد: چند هفته قبل ظرفیت بخش های ویژه بیمارستان ها تکمیل شده بود، اما اکنون می بینیم که از حجم بیماران این بخش ها کاسته شده که از برکات اجرای طرح شهید سلیمانی است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی بر اساس بیماریابی فعال است، افزود: کلیات طرح توسط بسیج تهیه شد و برخلاف تصور اولیه، این طرح بعد نظامی نداشت و جمعی از بهترین متخصصان بهداشتی و درمانی در بسیج جامعه پزشکی آن را تدوین و ارائه کردند.

صادقی گفت: در این طرح حدود ۱۶۰ هزار نفر بسیجی و ۵۰ هزار نفر از هلال احمردر سراسر کشور به شکل‌های مختلف مشغول هستند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی مورد تائید وزارت بهداشت است، افزود: اجرای موفق این طرح ثابت کرد بسیاری از مشکلات کشور را می‌توان با هزینه‌های حداقلی حل کرد.

صادقی گفت: در این طرح کمترین کمک را از دولت دریافت کرده ایم اما برای تحقق اهداف بزرگتر به کمک دولت، مجلس و سایر دستگاه‌ها نیاز است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°