تجلیل عراقیان از دو شهید به شیوه هشتک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:14 - يکشنبه 05 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۷۰۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
هشتک کاربران شبکه‌های مجازی عراقی با عنوان "عراق_المهندس" و "سلیمانی_منا_اهل العراق" (سلیمانی از ما اهل عراق است) با نزدیک شدن به اولین سالگرد فرمانده‌هان شهید، ترند شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از ایرنا، کاربران در شبکه‌های اجتماعی در این دو هشتگ جانفشانی‌های شجاعانه شهیدان سلیمانی و المهندس فرماندهان عملیات پیروزی بر گروه تروریستی داعش را یادآور شدند که در کنار مبارزان و مجاهدان به مقابله با توطئه‌های خبیث دشمنان عراق و منطقه پرداختند.

هریک از این هشتک‌ها با بیش از ۷۵ هزار توییت در صدر شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفت.

یکی از کاربران عراقی به نام «بألـیـــســتی_ᗷᗩᒪEᔕTE» با انتشار تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی به نقل از وی نوشت: اجازه سقوط بغداد را نخواهم داد.
قدردانی کاربران عراقی به شیوه هشتک
کاربر دیگری به نام «MUSTAFA HASSAN» خطاب به شهید سلیمانی نوشت: برای ما همین افتخار بس است که درخاک میهن ما به فیض شهادت نایل آمدی.
قدردانی کاربران عراقی به شیوه هشتک

«Huda Alazawi» دیگر کاربر عراقی بود که نوشت: زنده یا شهید، دشمنان را مرعوب می‌کنید. زمین برای کسانی است که از آن پاسداری و حفاظت کرده و خون‌های پاک خود را برای آن نثار می‌کنند. سلیمانی بهترین فردی بود که از خاک عراق و اهل آن دفاع و جانفشانی کرد.

کاربر دیگر عراقی به نام «ghazal__۳۱۳» در ستایش از ابومهدی المهندس هم رزم شهید حاج قاسم سلیمانی نوشت: سیره شهید المهندس مملو از موضعگیری‌های ملی بود و همچنین صلابت در مواضع اصولی. همین امر باعث شد که دشمنان از وجود وی احساس خطر کرده و اقدام به ترور وی کنند.


«سلیمانی» دیگر کاربر عراقی بود که در توییت خود نوشت: آمریکاییان گمان کردند که با شهادت رساندن فرماندهان، پیروز شد، اما نمی‌دانند که جنگی جدید به راه انداختند که تنها با خروج خفت بارشان تمام خواهد شد.

یک کاربر دیگر عراقی به نام «Mahdi» با انتشار تصاویر فرماندهان شهید و همرزمان آن‌ها نوشت: جهاد شما را تکمیل خواهیم کرد.
قدردانی کاربران عراقی به شیوه هشتک
کاربران عراقی همچنین در این دو هشتگ در ستایش از فرماندهان شهید ویدئو‌هایی از حضور آن‌ها در میادین نبرد و اشعاری در تقدیر از دلاوری‌های آن‌ها را بازنشر کردند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۳°    ۵°