هشدار رئیس جمهور آذربایجان به ارمنستان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:56 - سه‌شنبه 30 دی 1399
کد خبر : ۸۰۶۷۵۹
تاریخ انتشار : جمعه ۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان: جنگ تمام شده است و مشاهده هر تحرکی از سوی ارمنستان تبعات جبران ناپذیری به دنبال خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان در خلال بازدید از دو شهر آزاد شده‌ی قوبادلی و زنگیلان به ارمنستان هشدار داد اگر یک گلوله از آن طرف ارمنستان به سوی ما پرتاب شود این کار عواقب جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.
 
هشدار رئیس جمهور آذربایجان به ارمنستان

وی همچنین به ویرانی روستا‌ها و شهر‌های اشغال شده از سوی ارمنستان اشاره و افزود ما برای بازسازی این مناطق و بازگشت و استقرار صاحبان اصلی این اراضی هر گونه اقدام لازم را انجام خواهیم داد.

رئیس جمهوری آذربایجان با اشاره به نیاز افزایش بودجه نظامی کشور گفت: در لایحه بودجه سال آینده با پیشنهاد دولت بودجه دفاعی و هزینه‌های جنگی ما افزایش یافت. زیرا در جنگ ما مقدار زیادی مهمات و سلاح استفاده کرده ایم که باید جایگزین آن تامین شود و در عین حال خرید سلاح‌های جدید و مدرن باید ادامه یابد.

وی با انتقاد از بیانیه سازمان یونسکو گفت: سازمان یونسکو ادعا‌های بی پایه‌ای مطرح کرده و این معیار‌های دو گانه تا کی ادامه خواهد یافت؟ این اسلام هراسی تا کی ادامه خواهد یافت؟ وی افزود: ما آثار همه ملت‌ها را حفظ می‌کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۲°