آخرین مهلت تکمیل آورده متقاضیان مسکن ملی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:57 - چهارشنبه 01 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۷۷۱
تاریخ انتشار : جمعه ۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: ساعت ۲۴ امشب، آخرین مهلت برای تکمیل مدارک و آورده نقدی متقاضیان مسکن ملی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمود محمودزاده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار صدا و سیما با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن حدود ۱۰۰ هزار واحد آن در بافت فرسوده بود، افزود: ما باید تسهیلات بدهیم و مردم باید برای بازسازی و نوسازی واحد‌های خودشان اقدام کنند.
وی گفت: از این تعداد، حدود ۲۵ هزار واحد به بانک‌ها معرفی شدند و بخش قابل ملاحظه‌ای هم از واحدها، افتتاح شد.
آقای محمودزاده افزود: از ۳۰۰ هزار واحد مابقی که در شهر‌های جدید و سایر شهر‌ها احداث می‌شود حدود ۳۰۰ هزار نفر نسبت به افتتاح حسابشان اقدام کردند که از این تعداد, ۲۴۰ هزار آورده اولیه داشتند و به طرح‌ها معرفی شدند و تکلیفشان مشخص است، اما حدود ۶۰ هزار نفر دیگر نسبت به آورده اولیه اقدام نکرده اند و قرار بود تا پایان آذر آن را تکمیل کنند و در صورتی که آورده آن‌ها تکمیل نشد نسبت به جایگزینی افراد اقدام شود تا خللی در روند طرح پیش نیاید که این مهلت تا پنجم دی تمدید شد.
وی درباره ودیعه اجاره مسکن نیز گفت: برای ودیعه اجاره مسکن تا ۳۰ مهر ثبت نام داشتیم که پرداخت آن ادامه دارد و تاکنون ۳۰۰ هزار نفر به بانک‌ها معرفی کردیم، اما هنوز ۴۰۰ هزار نفر مدارکشان را تکمیل نکردند تا امکان معرفی به بانک وجود داشته باشد و بتوانند از این فرصت استفاده کنند.
برچسب ها: مسکن ملی ، آورده ، تکمیل ، مهلت
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°