مراسم ساده برای افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:07 - دوشنبه 06 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۸۰۱
تاریخ انتشار : شنبه ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
مراسم افتتاحیه و اختتامیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به صورت ساده و محدود برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از کمیته ملی المپیک، برگزار کنندگان بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، با توجه به تعویق این بازی‌ها به علت شیوع کرونا، قصد دارند، مراسم ساده‌تر و محدودتری برای افتتاحیه و اختتامیه بازی‌ها برگزار کند.

گروه توکیو ۲۰۲۰ یک تیم برنامه ریزی هفت نفره را معلق و "هیروشی ساساکی" را به سمت مدیر خلاقیت اجرایی منصوب کرد.

توکیو ۲۰۲۰ ابراز امیدواری کرده است که این جابجایی در بدنه اجرایی و مدیریتی به کمیته برگزاری اجازه دهد تا در زمان محدود و موجود با سرعت و کارآیی بیشتری برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه آماده شود.

ساساکی با اعلام برخی از برنامه‌های خود برای تشریفات و مراسم توکیو ۲۰۲۰ گفت: «می‌خواهم، نوعی پیشرفت یا امید به آینده را ابراز کنم. این فرصتی برای تغییر تصویر متورم از مراسم المپیک به عنوان نمایش‌های پر زرق و برق است».

ساساکی ۶۶ ساله، صاحب یک آژانس تبلیغاتی و پیش از این مدیر خلاق بازی‌های پارالمپیک بوده است. وی مسئول مراسم تحویل پرچم در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو بود که در آن نخست وزیر سابق ژاپن، "شینزو آبه"، با لباس "سوپرماریو"حضور یافته بود. "نومورا مانسای"، مدیر قبلی خلاقیت اجرایی که در جولای ۲۰۱۸ منصوب شده بود، اکنون به عنوان مشاور توکیو حضور دارد.
 
سی و دومین دوره بازی‌های المپیک توکیو خردادماه سال آینده به میزبانی ژاپن در توکیو برگزار خواهد شد.

میزبان بازی‌های المپیک توکیو با توجه به پاندومی ویروس کرونا و ایمن نگه داشتن بازی‌ها تلاش دارد تا برنامه‌ریزی رویداد را متفاوت‌تر از ادوار گذشته برگزار کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۸°