اشتغال پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در کمتر از یک ماه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:29 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۸۲۶
تاریخ انتشار : شنبه ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی این وزارتخانه در کمتر از یک ماه مشغول به کار می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

کامبیز نوروزی مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت در گفتگو با بخش پیگیری شبکه خبر درباره آزمون استخدامی نیرو‌های قراردادکار معین وزارت بهداشت گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای پذیرش ۲۲۸۴ نفر کارمند قراردادی انجام کار معین بود که در تاریخ ۲۴ آبان برگزار شد.

وی افزود: ۴۳ هزار و ۳۷۵ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده بودند که ۳۲ هزار و ۵۷۰ نفر در جلسه آزمون شرکت کردند و از این افراد ۱۴ هزار و ۵۱۳ نفر توانستند حدنصاب آزمون را برای راهیابی به مرحله بعد کسب کنند.

نوروزی تصریح کرد: ما از طریق این آزمون توانستیم برای ۸۶ شغل که مورد نیازمان بود نیرو جذب کنیم.

وی ادامه داد: تدابیری اندیشیده ایم که پذیرفته شدگان در کمتر از یک ماه مشغول به کار شوند لذا مراحل گزینش بر اساس قانون طی خواهد شد و قرارداد موقت را با این افراد منعقد می‌کنیم.

نوروزی در پاسخ به سوالی درباره برگزاری آزمون دیگری برای جذب نیرو در وزارت بهداشت نیز گفت: برای جذب حدود ۷ هزار نفر مجوز جدید کسب کرده ایم که امور مربوط به برگزاری آزمون انجام شده است، همچنین ۲ هزار و ۷۴۶ نفر هم از باقیمانده مجوز‌های قبلی بوده و لذا ۹ هزار و ۷۴۶ نفر پذیرش جدید خواهیم داشت که در ۹۸ شغل و ۵ هزار و ۸۹۶ شغل‌محل مشغول به کار خواهند شد.

وی در خصوص برنامه آینده وزارت بهداشت برای تامین نیروی انسانی مورد نیازش نیز تصریح کرد: هماهنگی‌هایی با سازمان ادارای و استخدامی انجام شده که بتوانیم به همان نسبت خروجی و بازنشستگان، ورودی داشته باشیم تا کمبود چندانی در تامین نیروی انسانی نداشته باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°