امتحانات همه دانش آموزان مجازی است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:01 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۸۷۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
وزیر آموزش و پرورش از مجازی شدن امتحانات همه دانش آموزان خبر داد و گفت: دانش آموزان ابتدایی و هنرستانی در صورت موافقت ستاد کرونای هر استان می‌توانند به صورت حضوری امتحان دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محسن حاجی میرزایی به فروش آزمون ساز‌های تقلبی در شبکه‌های مجازی اشاره کرد و افزود: در شبکه شاد همه امکانات لازم برای برگزاری مجازی امتحانات فراهم شده است و معلمان و مدارس هیچ نیازی به خرید آزمون ساز از شبکه‌های مجازی را ندارند.

وی اضافه کرد: در چند روز آینده کیفیت آزمون ساز شاد، افزایش خواهد یافت و مدارس می‌توانند از این آزمون ساز برای امتحانات مجازی دانش آموزان استفاده کنند.

وزیر آموزش و پرورش از رونمایی قابلیت‌های جدید شبکه شاد در هفته آینده خبر داد و افزود: این قابلیت‌ها، امکانات ویژه‌ای در اختیار معلمان در شبکه قرار خواهد داد.

آقای حاجی میرزایی درباره استخدام معلمان خرید خدماتی و نهضتی نیز گفت: آموزش و پرورش طبق قانون ملزم به استخدام معلمان خرید خدماتی و نهضتی قبل از ۹۲ است و بنابراین معلمانی که بعد از این سال مشغول به فعالیت شده اند مشمول استخدام نخواهند شد.

وی تاکید کرد: تنها روش استخدام این معلمان، شرکت در آزمون استخدامی ماده ۲۸ و دانشگاه فرهنگیان است.

وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت قبوض آب و برق و گاز مدارس هم افزود: در قانون بودجه مدارس از پرداخت هزینه‌های آب و برق و گاز به شرطی که الگوی مصرف را رعایت کنند معاف خواهند بود و بنابراین مدارسی که این سقف را رعایت می‌کنند هیچ پرداختی نخواهند داشت.

آقای حاجی میرزایی گفت: آب، برق و گاز هیچ مدرسه‌ای به دلیل پرداخت نشدن قبوض قطع نخواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°