"متنا" افتتاح شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:55 - جمعه 03 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۶۹۰۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
"مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران" و "اندیشکده تعاون" امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به صورت رسمی افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مراسم افتتاحیه مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران و اندیشکده تعاون، با حضور "سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، "محمد شریعتمداری" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "محمد کبیری" معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و "پرویز کرمی" دبیر ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق برگزار شد.

مرکر نوآوری و توسعه تعاون ایران – منتا_ راهبر نوآوری در بخش تعاون است که بر اساس نیاز‌های بخش تعاون کشور برای نوآوری و توسعه متناسب با شرایط روز اجتماعی، و مدل‌ها و فرآیند‌های نوین تاسیس شده است.

"منتا" می‌خواهد با تسهیل گری میان بخش تعاون و زیست‌بوم نوآوری کشور، به توانمندی بخش تعاون کمک کند و هم‌چنین با تسهیل گری برای زیست‌بوم نوآوری، فرصت‌های بالقوه و بالفعل در حوزه و بازار تعاونی کشور را در دسترس قرار دهد.

اندیشکده تعاون نیز طی عقد تفاهم نامه میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی در ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ به عنوان اصلی‌ترین اتاق فکر بخش تعاون با تاکید بر استفاده از تجارب جهانی و استفاده از الگو‌های موفق جهانی و بومی سازی آن برای استفاده در کشور تشکیل شده است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۳°    ۳°