ابلاغ و اجرای انتقال کارمندان از تهران و کلانشهرها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:52 - دوشنبه 06 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۰۸۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: مصوبه تسهیل انتقال کارمندان از کلان‌ شهرها، به تمام دستگاه‌‌ها ابلاغ و در حال اجرا است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
صدری در ارتباط تصویری با برنامه پیگیری شبکه خبر با اشاره به تصویب مصوبه تسهیل انتقال کارمندان از تهران و کلان شهر‌ها در تاریخ ۲۸ آبان ۹۹، افزود: این مصوبه به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ و در حال اجرا است.

صدری در ادامه ضمن اشاره به اینکه کارمندان دستگاه‌های اجرایی باید درخواست خود را جهت انتقال به شهری که می‌خواهند، به ارگان خود تحویل دهند، گفت: کارمندان شهر درخواستی خود را انتخاب می‌کنند تا اقدامات مربوط به انتقال بین مبدا و مقصد انجام شود.

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور، با بیان اینکه آماری درباره انتقال کارمندان وجود ندارد، گفت: الزاما نیازی نیست که حتما کسانی وجود داشته باشند که منتقل شوند.

صدری اظهار کرد: کارمندان رسمی و پیمانی دستگاه‌های اجرایی می‌توانند متقاضی انتقال به غیر از شهر‌های مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، کرج، اهواز و قم، باشند.

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: هر فردی که خواهان انتقال به شهر‌هایی غیر از تهران و کلانشهر‌ها است، می‌تواند تقاضای خود را ارائه کند تا اقدامات لازم انجام شود.

صدری گفت: تسهیلاتی از جمله پرداخت هدیه انتقال به میزان یک ماه حقوق و مزایا، افزایش هزینه جابجایی به میزان دو برابر برخورداری از حداکثر سقف امتیاز ماده یک بند ۶۸ قانون مدیریت درباره بدی آب و هوا و مناطق کمتر توسعه یافته معاینات پزشکی و ... می‌توان نام برد.

وی افزود: کسانی می‌توانند متقاقضی انتقال باشند که حداقل ۵ سال به زمان بازنشستگی شان باقی مانده باشد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۸°