تعامل دولت و مجلس برای بودجه ۱۴۰۰
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:59 - جمعه 26 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۰۹۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: همه‌ی بخش اقتصادی دولت در خدمت کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای دستیابی به یک بودجه مناسب است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
واعظی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت افزود: لایحه بودجه ۱۴۰۰ طبق روال سال‌های قبل از چند ماه پیش با توجه به همه‌ی فشار‌های اقتصادی و روانی و مشکلات بوجود آمده به خاطر شیوع بیماری کرونا، در زمان مقرر تنظیم و تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

او گفت: تاکنون کارشناسان و وزرا در کمیسیون تلفیق و برنامه و بودجه مجلس برای توضیح درباره بودجه سال آینده حاضر شدند و نهایتا کلیات آن دیروز تصویب شد.

واعظی گفت: حتما از نظران اعضای مجلس تا جاییکه به شاکله اصلی بودجه آسیب نزند و درآمد‌ها را درست افزایش داده و هزینه‌ها را کم کند استفاده می‌کنیم.

او با بیان اینکه همکاری و تعامل با ملس بنای دولت است، گفت: رئیس جمهور سازمان برنامه و بودجه را موظف به نشست با کمیسیون تلفیق مجلس کرده است

بودجه را تبلیغاتی نکنید

رئیس دفتررئیس جمهور گفت: اینکه اعضای کمیسیون تلفیق مجلس روند بررسی بودجه را اطلاع رسانی کنند خوب است، ولی اظهار نظر‌های غیرکارشناسانه افراد مختلف تنها حساسیت‌ها را درباره بودجه سال آینده بالاتر می‌برد.

بهتر است برخی‌ها از تبلیغاتی کردن بودجه خودداری کنند تا در محیطی آرام بتوانیم به بودجه مناسب برای سال اینده دست پیدا کنیم.
برچسب ها: بودجه ، دولت ، مجلس ، واعظی ، تبلیغات
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۱°