کاهش فوتی‌های روزانه کرونایی در استان تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:34 - شنبه 09 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۷۰۹۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
استاندار تهران گفت: تعداد فوتی‌های کرونایی در استان تهران روزانه به ۲۷نفر کاهش پیدا کرده و همچنین میزان بستری‌های ما نیز به زیر ۸۰نفر رسیده است، اما هنوز هم به شرایط پایداری نرسیده ایم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
انوشیروان محسنی بندپی در دوازدهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان ضمن تقدیر از نیروی انتظامی به جهت اجرای محدودیت‌های کرونایی اظهار داشت: در شرایطی که در دنیا پیک رو به شتاب کرونا را شاهد هستیم، خوشبختانه در کشور ما میزان بستری و فوتی‌های کرونایی سیر نزولی دارد.

وی با اشاره به کاهش میزان بستری و فوتی‌ها در استان تهران افزود: محدودیت‌های هوشمندی که طراحی شده اثرگذاری داشته که بار اجرای آن بر عهده نیروی انتظامی بوده که در این زمینه ۷۰۰ تیم عملیاتی از پرسنل نیروی انتظامی کار رصد و اجرای صحیح طرح منع تردد شبانه و همچنین محدودیت تردد بین استانی را بر عهده دارند.

استاندار تهران با اشاره به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تعامل شهروندان جهت استمرار اجرای محدودیت‌های کرونایی تصریح کرد: ضامن اجرایی محدودیت‌های هوشمند نیروی انتظامی بوده که در میان ناجا نیز سربازان بازوان اجرایی این طرح هستند که از تلاش آن‌ها تقدیر و تشکر می‌کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۰°