عاملان ترور شهیدان سلیمانی و فخری زاده تنبیه خواهند شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:17 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۷۱۹۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
سردار نوعی اقدم از همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: با جرات به ملت شریف ایران و محبان حاج قاسم اعلام می کنم عاملان ترور شهیدان حاج قاسم سلیمانی و فخری زاده مجازات می شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) در سوریه و همرزم شهید سلیمانی گفت: رفتار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سوریه تماما ادبیات رفتار، فرماندهی، تدابیر، شجاعت، شهامت و هنر و مولفه‌هایی بودند که به قول رهبر معظم انقلاب مکتب او را نشان میداد.

سردار نوعی‌اقدم با بیان اینکه گفتمان مقاومت و انقلابی گری مکتب حاج قاسم بود، افزود: امروز آنچه از ایشان به عنوان درس باقیمانده گفتمان انقلابی گری و مقاومت است که خروجی و نتیجه آن «ما ملت امام حسین (ع) هستیم» و «ما ملت شهادتیم» است.

وی گفت: مهمترین موضوعی که در سوریه به وضوح به چشم می‌آمد این بود که ادبیات، تدابیر، شجاعت، شهامت، ایثارگری و فرماندهی حاج قاسم از خمیرمایه بسیار ارزشمند ۸ سال دفاع مقدس تشکیل شده بود.

او با بیان اینکه درسی که ما از ادبیات انقلابی گری و مقاومت برای پیروزی بر دشمنان می‌گیریم این است که باید به ۸ سال دفاع مقدس بازگردیم، افزود: هنر شهید حاج قاسم سلیمانی این بود که با بازگشت به سال‌های دفاع مقدس و درس گرفتن از آنروز‌ها توانست در میدان مبارزه با تکفیری‌ها و داعش در سوریه خاکریزی بنا کند که با سنگر گرفتن پشت این خاکریز موفق به غلبه و پیروزی بر دشمن شدیم.

سردار نوعی‌اقدم دومین عامل موفقیت حاج قاسم در میدان سوریه را ساماندهی نیروی انسانی که از مهمترین عناصر پیروزی و مقاومت است بیان کرد.

وی افزود: عامل نیروی انسانی در سوریه بسیار متفاوت بود با نیروی انسانی در دوران دفاع مقدس. چرا که در دفاع مقدس همه از یک ملیت با یک زبانف یک عقیده، یک مرام و تحت لوای رهبری یک امام بودیم و توانستیم بر دشمن بعثی پیروز شویم، اما در سوریه نیرو‌های تحت امر حاج قاسم دارای چندین مذهب و عقیده و تفکر و زبان بودند و ساماندهی و فرماندهی این نیرو‌ها بسیار مشکل بود، اما حاج قاسم با نفوذ در قلب این نیرو‌ها توانست آن‌ها را جذب خود کرده و سپس تفکرات نظامی و رزمی خود را در میدان نبرد به آن‌ها آموزش دهد.

سردار نوعی اقدم گفت: صبر و تحمل بالای حاج قاسم در تربیت و آموزش نیرو‌های تحت امر خود در سوریه با اعتقادات و زبان‌های متفاوت از ویژگی‌های بارز مدیریتی و فرماندهی اش بود که مکتب او را به رخ می‌کشد.

عاملان ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده تنبیه خواهند شد

فرمانده قرارگاه حضرت زینب (س) گفت: به عنوان یک کارشناس به محضر ملت شریف و محبان حاج قاسم سلیمانی با قدرت و با جرات اعلام می‌کنم نظام جمهوری اسلامی قابلیت انتقام و مجازات عاملان ترور قاسم سلیمانی و سردار فخری زاده را دارد.

او افزود: اگر امروز اتفاقی نمی‌افتد نشاندهنده هنر، قدرت تدبیر است که به واسطه عملیات روانی دشمن را مستاصل و در زمان و مکان مناسب بتواند شدیدترین ضربه را بر او وارد کند.

این یک فرمان و دستور است و این دستور اجرا خواهد شد. ما هیچ عجله‌ای نداریم و به دشمن در بدترین شرایط ضربه می‌زنیم و این ضربه تنبیه کننده بزرگی خواهد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°