علت بوی نامطبوع در سطح شهر بندرعباس چیست؟
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:44 - شنبه 27 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۲۸۹
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
رئیس مرکز سنجش آلودگی محیط زیست هرمزگان گفت: بوی نامطبوعی که در سطح شهر بندرعباس منتشر شده با پیگیری‌های صورت گرفته و اعمال تدابیر لازم در آینده نزدیک برطرف خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سلیمی زاده، در ارتباط تصویری با برنامه پیگیری شبکه خبر، با اشاره به اینکه بوی نامطبوع حاصل تخلیه پساب تصفیه خانه بندر عباس است، افزود: از نظر زیست محیطی کیفیت مناسب را ندارد و در شرایط غیر استاندارد است. 

رئیس مرکز سنجش آلودگی محیط زیست هرمزگان در ادامه با بیان توجه به وظایف سازمانی محیط زیست انجام پایش ها، سنجش ها، مقایسه با حدود استاندارد به طور مداوم و به صورت منظم انجام شده است، گفت: همه گزارشات و وضعیت استاندارد به مقامات و استانداری ارسال و اقدامات حقوقی و قضایی هم انجام شده است. 

سلیمی زاده اظهار کرد: متاسفانه اخیرا وضعیت تصفیه خانه با توجه به  افزایش جمعیت بندرعباس و افزایش ورودی  به تصفیه خانه بندر عباس از وضعیت نامناسب تری نسب به قبل برخوردار است. 

رئیس مرکز سنجش آلودگی محیط زیست هرمزگان گفت: تقریبا از یک ماه گذشته تعمیرات هواده ها، باز سازی بستر لجن خشک کن ها، تعمیرات واحد های ته نشین اولیه و ثانویه در حال انجام و تا پایان سال به نتیجه نزدیک به حدود استاندارد می رسیم. 

 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°