دو علت برای تاخیر در انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:26 - شنبه 27 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۲۹۴
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به دو دلیل تاخیر افتاد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "مهدی علی‌نژاد"، پس از انتخاب "نصیرزاده" به عنوان رئیس جدید فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: ثبت نام انتخابات این فدراسیون و فدراسیون‌های دیگر را که نیاز به برگزاری مجمع داشتند را از مدت‌ها قبل انجام دادیم. با این حال دو موضوع در برگزاری مجامع تاخیر انداخت.
او گفت: یک بحث طولانی شدن پروسه تایید صلاحیت کاندیدا‌ها بود و موضوع دوم هم موج سوم کرونا بود. در طول یک هفته مجمع ۴ فدراسیون برگزار می‌شود. دو فدراسیون دیگر یعنی اتومبیلرانی و نجات غریق هم منتظر تایید صلاحیت کاندیدا‌های آن‌ها هستیم تا انتخابات را برگزار کنیم. انتخابات فدراسیون شطرنج هم بحث‌هایی دارد که در حال حل کردن آن‌ها هستیم. امیدواریم انتخابات این سه فدراسیون تا پایان سال برگزار شود.

علی نژاد افزود: امروز شاهد رقابت نزدیکی بودیم. همین موضوع نشان‌دهنده سلامت انتخابات و بی‌طرفی وزارت ورزش بود. دو نامزد نهایی متعلق به جامعه پرورش اندام بودند. خدا را شکر یک فرد دانشگاهی و کسی که در همین فدراسیون و فدراسیون‌های دیگر مثل کشتی سابقه کار دارد، در نهایت به عنوان رییس انتخاب شد. امیدواریم او بتواند با یک نگاه علمی این فدراسیون را اداره کند.

معاون وزیر ورزش در پایان نیز در واکنش به شائبه مهندسی انتخابات گفت: همیشه از این حرف و حدیث‌ها در انتخابات فدراسیون‌ها هست و هیچ وقت هم مستندی وجود نداشته است. رای مجمع آزادانه است. امروز هم دیدیم که همه مخفی رای دادند و کسی متوجه نشد که دیگری به چه کاندیدایی رای داده.
 
معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم انتخابات چند فدراسیون دیگر را هم تا پایان سال برگزار کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°