پرداخت ۳۸۰ میلیارد تومان از مطالبات معلمان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:11 - شنبه 27 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۳۴۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت ۳۸۰ میلیارد تومان از مطالبات معلمان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن حاجی میرزایی گفت: این مطالبات که شامل حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته، مطالبات معلمان خرید خدماتی و مطالبات برون سپاری معلمان است، از امروز پرداخت شد.
 
پرداخت ۳۸۰ میلیارد تومان از مطالبات معلمان

وی افزود: همچنان بخشی از مطالبات معلمان باقی مانده است که به زودی پرداخت خواهد شد.

وی همچنین از قابلیت‌های جدید شبکه آموزش دانش آموزی (شاد) خبر داد و گفت: این قابلیت‌ها به زودی رونمایی می‌شود و به اطلاع معلمان و دانش آموزان خواهد رسید.

وزیر آموزش و پرورش به آغاز امتحانات نیمسال اول دانش آموزان اشاره کرد و افزود: نمرات نیمسال را مجموع نمرات آزمون‌های کلاسی و آزمون پایانی تشکیل می‌دهد و معلمان هر مدرسه به تشخیص خود از دانش آموزان به تشخیص خود و با شناخت خود از دانش آموزان نمره‌ای را برای او در نظر خواهند گرفت.

وی گفت: متاسفانه در فضای مجازی برخی افراد به فروش آزمون ساز‌های غیر استاندارد مبادرت می‌کنند که این آزمون سازان هیچ کمکی به معلمان نخواهد کرد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین از دانش آموزان خواست به گروه‌های حل سوال امتحانی که در شبکه‌های مجازی فعال شده اند توجهی نکنند و اطلاعات شخصی خود را در برگه امتحانی وارد کنند.

آقای حاجی میرزایی همچنین به اجرای طرح رتبه بندی معلمان اشاره کرد و افزود: لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت به تصویب رسیده است و به زودی در هیئت دولت بررسی می‌شود و به تصویب دولت خواهد رسید و آموزش و پرورش هیچ تعللی در تصویب این لایحه و ارائه آن به مجلس نخواهد داشت.

وی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان در سریع‌ترین مسیر اجرا قرار گرفته و به جای رسیدگی در کمیسیون‌های فرعی و تخصصی در کمیسیون اصلی دولت مورد بررسی قرار گرفته است و به زودی به مجلس ارائه خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°