تاکید وزیر علوم بر دقت بیشتر در گزینش پست‌های حساس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:12 - جمعه 26 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۳۸۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر نداشتن نگاه جناحی و نظرات فردی در گزینش کارکنان، بر لزوم دقت بیشتر مسئولان گزینش در بررسی منصوبان پست‌های حساس تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آقای منصور غلامی، در نشست مجازی گزینشگران هسته گزینش دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور گفت: بحث آموزش‌های مستمر برای دست‌اندرکاران گزینش موضوعی ضروری است.
در این نشست که در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار شد، وی با بیان اینکه گزینش، بسیار حساس است، افزود: باید در جریان پذیرش و تربیت نیروی انسانی دقت بیشتری داشته باشیم و در این باره، نگاه گزینش باید نگاه حاکمیتی باشد.
وزیر علوم گفت: خیلی مهم است که بدانیم ما گزینش‌گران نظام هستیم و کشور و نظام متعلق به مردم است و ورود و حضور مردم و انجام وظیفه‌شان، آنان را دلگرم‌تر خواهد کرد.
 وی با تاکید بر دقت بیشتر مسئولان گزینش در بررسی منصوبان پست‌های حساس گفت: موارد ارتقای اداری در هسته‌های گزینش، باید مانند سایر ادارات انجام شود و نیرو‌های انسانی در هسته‌های گزینش هم باید در جریان طبیعی و روند اداری مطلوب قرار گیرند.
آقای غلامی در ادامه گفت: مدیران گزینش باید جابه‌جایی همکاران شاغل در هسته‌ها را خیلی به تاخیر نیندازند و همچنین توجه داشته باشند که نسل جوان هم باید در بخش‌های مختلف اداری مشغول به کار شوند، البته باید توجه کرد که کامل با خلع نیرو‌های باتجربه مواجه نشویم.
 وزیر علوم در پایان سخنان خود از تمامی عوامل گزینش کارکنان در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی قدردانی کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۱°