تحرکات دشمنان در منطقه هیچ توجیهی ندارد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:29 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۴۸۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
سردار حجازی: رژیم صهیونیستی و ... تلاش می‌کنند بحرانی در منطقه ایجاد کنند و به اهداف خود برسند؛ نیرو‌های ما آماده و هوشیارند و تحرکات دشمن در منطقه هیچ توجیهی ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار محمد حجازی در همایش فرهنگی هنری مرد میدان که در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شده است، با اشاره به نقش برخی حکومت‌های نامشروع منطقه و جنایت ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ترور سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: در آن زمان پوست خربزه زیر پای آن گذاشتند و الان هم ممکن است در این روز‌های آخر چنین کاری کنند.

هشدار نیروی قدس سپاه به آمریکا
جانشین نیروی قدس سپاه با بیان اینکه ترامپ هم اکنون درگیر دعوا‌های انتخاباتی و در جمع کردن اوضاع مانده است، تصریح کرد: بعید است که ارتش و نظام (سیستم های) آمریکا او را همراهی کنند.

سردار حجازی با هشدار در خصوص تحرکات آمریکا در منطقه، افزود:، اما رژیم صهیونیستی و برخی کشور‌های منطقه دارند او را به نقطه‌ای می‌رسانند تا بحرانی در منطقه ایجاد کنند و به زعم خود از ایران انتقام بگیرند.

جانشین نیروی قدس سپاه با بیان اینکه آن‌ها تلاش می‌کنند رییس جمهور آمریکا را در موقعیتی قرار دهند که راه بازگشت نداشته باشد، خاطر نشان کرد: این‌ها تنها تحلیل نیست، اطلاعات است مطالبی است که از کانال‌های مختلف دریافت کردیم که رژیم صهیونیستی و ... تلاش می‌کنند بحرانی در منطقه ایجاد کنند و به اهداف خود برسند.

سردار حجازی افزود سیاست‌های که دولت آینده آمریکا گفته به مذاق سعودی و رژیم صهیونیستی خوش نیامده، اما آیا ندیدند در شهادت سردار سلیمانی چه کلاه بزرگی بر سرشان رفت این‌ها باید برای آن‌ها تجربه شود.

جانشین نیروی قدس سپاه خاطرنشان کرد: بار‌ها سر سردمداران آمریکایی کلاه رفته یک خود فروخته وطن فروش و.. اطلاعات غلطی به آن‌ها داده است، اابته ما از سردمداران آمریکایی توقع تعقل نداریم، اما بدانید نیرو‌های ما آماده و هوشیارند و تحرکات آن‌ها در منطقه هیچ توجیهی ندارد.

سردار حجازی تصریح کرد: این شلوغ کاری هوایی که انجام می‌دهند نوعی ماجرا جویی تشنج آفرینی و بحران سازی است و مراقب باشند خود را به دردسر نیاندازند.


عشق متقابل مردم و حاج قاسم
جانشین نیروی قدس سپاه همچنین با گرامی داشت یاد و خاطره رشادت‌های سردار سلیمانی در همه میدان‌ها، گفت: محبت مردم به حاج قاسم بسیار زیاد است و ایشان به واقع سردار دل‌ها هستند، اما راز این محبت چیست او واقعا مردم را دوست داشت. فردی از ایشان پرسید دلیل این محبوبیت چیست ایشان گفتند: نمی‌دانم، اما هر چه فکر می‌کنم من هم آن‌ها را دوست دارم این سر محبت متقابل چنین عشقی را رقم می‌زند.

سردار حجازی افزود: مردم ما فهیم بصیر با شعور بالای دینی سیاسی هستند اگر به کسی محبت دارند بی دلیل نیست و اگر هم از کسی بدشان می‌آید همین طور است.

وی افزود این برای ما درس است که تلاش صادقانه خدمت مخلصانه محبت بی منت و خدمت بی توقع داشته باشیم.

جانشین نیروی قدس سپاه با اشاره به خاطره‌ای از سردار سلیمانی ادامه داد: سردار در مدت یک سالی که مرحوم رمضان عبد الله دبیر کل جهاد اسلامی در بستر بود سه بار به عیادت ایشان رفت، دفعه اول کاملا بیهوش بود، دفعه دوم قدری چشمانش را باز کرد، وقتی خانواده ایشان سردار را دیدند بسیار خوشحال شدند و این حس متقابل بود.

تحلیل‌های دشمن در نتیجه ترور سردار سلیمانی غلط بود
سردار حجازی افزود دشمنان واقعا توقع نداشتد که حاج قاسم سلیمانی چنین جایگاهی بین کشور‌های منطقه داشته باشد تحلیل‌هایی به دشمن داده بودند که حاج قاسم کار‌هایی می‌کند که عده‌ای هم در داخل از آن راضی نیستند. ترامپ توقع داشت وقتی این اقدام را انجام می‌دهد برایش دست بزنند.

جانشین نیروی قدس سپاه تاکید کرد:، اما تشییع میلیونی در جای جای ایران اسلامی آن‌ها را در بهت و حیرت فرو برد. اگر می‌دانست با چنین سیلی و حیرتی مواجه می‌شود این کار را نمی‌کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°