استخوان امریکایی ها را در منطقه خرد می کنیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:38 - پنجشنبه 02 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۵۳۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
سردار قاآنی گفت: در جواب جنایت به شهادت رساندن شهید قاسم سلیمانی، ابتدا استخوان آمریکایی ها را خُرد می کنیم و سپس از منطقه اخراج می شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 فرمانده سپاه قدس در گردهمایی یاران حاج قاسم ضمن یاد آوری رشادت‌های شهید سلیمانی گفت: کسی که می‌خواهد مرد میدان و نبرد باشد باید از درون خود شروع کند و شهید سلیمانی فردی بود که این خصلت را داشت و در عمل به آن موفق بود.
وی افزود: شهید سلیمانی به ما یادآور شد مقاومت ریشه در دین دارد و دارای حسای و کتاب است و جبهه مقاومت این چنین است.

سردار قاآنی با اشاره حمایت امریکا از داعش و شکل گیری آن با همکاری عربستان و صهیونیست‌ها گفت: وقتی شهید سلیمانی با بصیرت خود وارد این قضایا شد، رزمندگان اسلام روحیه گرفتند چرا که فرمانده‌ای کامل و دارای تجربه و دارای تربیت مکتب امام و رهبر وارد میدان شده بود.

وی با اشاره به شهادت شهید سلیمانی توسط امریکا گفت: ما انتقام خود را خواهیم گرفت و آن شروع شده است، اما مقدماتی دارد.

مقدمات آن اینست که آن‌ها باید سیلی‌هایی بخورند، سیلی اول تشییع بزرگ شهید سلیمانی بود، سیلی دوم حمله بی سابقه به پایگاه آن‌ها در عراق بود که هیمنه آنها شکسته شد وسیلی‌های دیگری نیز در راه است.

وی گفت: ان شاءالله این مسیری که شروع شده و با تلاش بیشتر و با راهنمایی‌هایی که رهبر انقلاب به نخبگان و جوانان ایرانی کردند، هیمنه آمریکا باید شکسته شود.

فرمانده نیروی قدس سپاه افزود: به دلیل جنایتی که امریکایی ها در به شهادت رساندن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ویارانش انجام دادند، اینبار اول استخوان آن‌ها را خُرد می‌کنیم سپس از منطقه اخراج می‌شوند، آن‌ها بدانند در خانه خود نیز امنیت نخواهند داشت وشاید از درون خانواده انتقام گرفته شود.
وی گفت: بهتر است آن‌ها از سلمان رشدی یاد بگیرند چگونه زندگی کنند و فکر نکنند به راحتی می‌توانند هر کاری انجام دهند.

وی تاکید کرد: رفتار سپهبد شهید سلیمانی مبتنی بر مکتب دین بود و او تمام ارزش‌ها را با محور ولایت هم محور می‌کرد.
 بزرگی شهید سلیمانی در این بود که کاری که در طریق ولایت نباشد را انجام نمی داد.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی قهرمانی است که در منطق در فکر و تیزهوشی و نگاه راهبردی و در عمق بصیرت و عبودیت و بندگی خداوند قهرمان بود تصریح کرد: او بر خودش مسلط شده بود که توانست بر دیگران مسلط شود.

وی با بیان اینکه امام راه و مسیر ما را به‌عنوان مکتبی که مطالب در آن، همه جانبه و چند بعدی عنوان می‌شود، بیان می‌کنند گفت: مکتب تربیت‌ساز بوده و استمرار دارد و مربوط به یک مقطع نیست.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه همه کسانی که با شهید سلیمانی کار کردند از درون روستا‌های کرمان تا سرتاسر ایران و منطقه، هر کدامشان یک اثرپذیری تربیتی جدی از او داشتند گفت: شهید سلیمانی میدان مقاومت را به گونه‌ای جلو می‌برد که مبتنی بر اصول اسلامی است.

سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان هم گفت: بچه‌های حاج قاسم بدانند چه چیز باعث شد، حاج قاسم باقی بماند؟ رمزش استحکام درونی اش بود، از خدا می‌ترسید، از دشمن نمی‌ترسید، حاج قاسم سست نشد و تردید نداشت و کسی که عشق به مردم و ولایت دارد، تردید نمی‌کند.

او افزود: لشکر پیشکسوتان را به خواسته سردار سلیمانی تاسیس کردیم، نظر قلبی سردار بود که ثاراللهیان تشکیل شود و لشکر پیشکسوتان حاج قاسم را با ۸ ماموریت مردمی تشکیل دادیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۵°