شلیک موشک آذرخش از پهپاد کرار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:50 - چهارشنبه 01 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۵۳۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
در دومین روز از تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش، پهپاد کرار رهگیر نیروی پدافند هوایی ارتش با موفقیت عملیات رهگیری هوایی و انهدام اهداف متخاصم را اجرا کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در دومین روز از تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش، پهپاد کرار با شلیک موشک هو ابه‌ هوای آذرخش یک هدف هوایی با سطح مقطع راداری کم و در ارتفاع بالا را با موفقیت مورد اصابت و انهدام قرار داد.

تیراندازی پهپاد کرار با استفاده از محموله تیربار و انهدام اهداف متخاصم هوایی از دیگر اقدامات عملیاتی انجام شده در این بخش از تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش بود.
 
همچنین انهدام اهداف سطحی، استحکامات و مواضع دشمن با پهپاد‌های کرار مجهز به بمب‌های ۵۰۰ پوندی MK-۸۲ نیز در این مرحله از تمرین رزم پهپادی ارتش با موفقیت انجام شد.

امیر دریادار موسوی معاون عملیات و سخنگوی تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش گفت: پایش مداوم و مستمر مرز‌ها با استفاده از پهپاد‌های رزمی آماده عملیات، بخشی دیگر از اقدامات اجرایی در قالب تمرین رزم بزرگ پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: کار پایش و رصد مرز‌های کشور که حراست و پاسداری از آن‌ها بر عهده ارتش است، امروزه به صورت کاملا دقیق با استفاده از سامانه‌های پهپادی مجهز به انواع دوربین‌های مراقبت، شناسایی و سامانه‌های جمع آوری اطلاعات الکترونیکی انجام می‌شود.

معاون عملیات و سخنگوی تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش ادامه داد: در این مرحله از تمرین، تعدادی از پهپاد‌های ارتش در امتداد مرز‌های زمینی، عملیات شناسایی، اهداف ثابت و متحرک را با موفقیت انجام دادند.

دریادار موسوی یادآور شد: امروز ارتش ایران قادر است با بهره گیری از انواع پهپاد‌های رزمی برد بلند، هرگونه تجاوز دشمن را به شدت پاسخ داده و اهداف مورد نظر را در برد ۲۰۰۰ کیلومتری مورد هدف قرار دهد.
برچسب ها: شلیک ، موشک ، آذرخش ، پهپاد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°