تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری برای دشمنان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:08 - چهارشنبه 08 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۵۷۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران: برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند و یکی از اهداف راهبردی ما در ضربه‌ی انتقام سخت، اخراج و بریدن پای آمریکایی‌ها از منطقه است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اذعان داشت: در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تنها بخشی از اقتدار پهپادی ارتش با ماموریت‌های مختلف به نمایش گذاشته شد، توانایی‌های پهپادی ما به‌مراتب بیش از این چیزی است که مشاهده شد.

وی با اشاره به اینکه امروز پهپاد‌ها بخش مهمی از توان تجهیزاتی نیرو‌های مسلح در همه ارتش‌های جهان هستند افزود: بحمدالله ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش پهپادی صاحب قدرت بسیار خوبی است که اگر یک روزی لازم باشد در میدان عمل این قدرت را به دشمن نشان دهد، با اقتدار و توان بسیار زیادی این اتفاق خواهد افتاد.

فرمانده کل ارتش خاطر نشان کرد: برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند. اگرچه ما معتقدیم که دشمن به خیال خودش با نشان دادن این هیمنه‌ی پوشالی که از خودش نشان می‌دهد، قصد دارد جلوی ضربه انتقام سخت را بگیرد، غافل از اینکه ضربه انتقام سخت؛ زمان، مکان و اندازه‌اش در اختیار ماست و دشمن هرگز نخواهد توانست زمان، مکان و اندازه‌اش را پیش بینی کند. کوچکترین هدف ما در این ضربه‌ی انتقام، اخراج و بریدن پای آمریکایی‌ها از منطقه است.

وی افزود: اگر دشمن در محاسبات خود دچار اشتباه شود قطعاً ضربه‌ای را از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهد کرد که از هر کرده‌ای که تا الان داشته پشیمان بشود.
برچسب ها: موسوی ، ارتش ، رزم پهپادی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°