تحریم رفع نشود، بازرسان آژانس اخراج می‌شوند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:51 - دوشنبه 06 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۷۱۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: اگر تحریم‌ها رفع نشود، بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را سوم اسفند اخراج می‌کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (شنبه) در برنامه صبح بخیر ایران شبکه یک سیما، افزود: اگر تا سوم اسفند ماه تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران به ویژه در زمینه‌های مالی، بانکی و نفت برداشته نشود، قطعاً بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را از کشور اخراج خواهیم کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس همچنین گفت: در صورت برداشته نشدن تحریم‌ها تا تاریخ ذکر شده (سوم اسفند)؛ جمهوری اسلامی ایران حتما اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف خواهد کرد، این موضوع قانون مجلس شورای اسلامی بوده و دولت موظف به اجرای آن است.

آقای امیرآبادی فراهانی افزود: ما یک فرصت یک ماهه به آمریکایی‌ها داده ایم و دوم بهمن ماه دولت جدید آمریکا مستقر می‌شود، آن‌ها تا سوم اسفند فرصت دارند اقدامات خود را برای رفع تحریم‌ها انجام دهند در غیر این صورت جمهوری اسلامی ایران پای منافع ملت خود خواهد ایستاد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هدف اصلی برجام رفع تحریم‌ها بود که این امر اتفاق نیفتاد، گفت: تا زمانی که تحریم‌ها رفع نشود هیچ دلیلی برای اجرای تعهدات خود نمی‌بینیم. قطعاً اجرای تعهدات، بدون رفع تحریم‌ها به ضرر ملت ایران است و تاکنون از این موضوع ملت ایران خسارات دیده و آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نیز هیچ ضرری نکرده اند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۸°