درخواست ایران برای برخورد با حامیان تکفیری‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:39 - شنبه 27 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۷۵۴
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: جهان اسلام از تداوم حمایت از گروه‌های تکفیری از سوی کشور‌های خاص، با هدف امحای خشونت بر علیه انسان‌های بی‌گناه از مذاهب و ادیان مختلف، ممانعت به عمل آورند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از اداره‌کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه قتل عام ۱۱ تن از کارگران معدن در ایالت بلوچستان پاکستان توسط گروه تروریستی داعش را محکوم کرد.

وی در این رابطه گفت: این اقدام جنایتکارانه، یکبار دیگر ضرورت همکاری تمام کشور‌های منطقه برای مبارزه با گروه‌های تکفیری و تروریستی را مورد تاکید قرار می‌دهد.

به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه، ضروری است کشور‌های جهان اسلام با همکاری یکدیگر تمام مساعی خود را برای از بین بردن بستر‌های فکری و تامین مالی این گروه‌های افراطی و تکفیری متمرکز کرده و از تداوم حمایت این گروه‌ها توسط کشور‌های خاص، با هدف امحای خشونت بر علیه انسان‌های بی گناه از مذاهب و ادیان مختلف، ممانعت به عمل آورند.

به گزارش ایرنا، گروه تروریستی داعش یکشنبه گذشته به گروهی از معدنچیان متعلق به جامعه شیعیان "هزاره" در ایالت بلوچستان پاکستان حمله کرد که منجر به کشته شدن ۱۱ نفر از آنان شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°