ممنوعیت تردد به استان‌های شمالی ادامه دارد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:02 - سه‌شنبه 07 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۷۷۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
استاندار تهران با اشاره به ضعیت زرد در استان تهران از استمرار ممنوعیت تردد به استان‌های شمالی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه ستاد ملی کرونا گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همکاری مردم و مسئولان، خوشبختانه استان تهران در وضعیت زرد قرار دارد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: هر گونه عادی انگاری شرایط را دشوار می‌کند، از اینرو رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های اعلام شده برای استمرار این روند ضروری است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

استاندار تهران با تشریح محدودیت‌های وضعیت زرد تاکید کرد: دورکاری یک سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی در استان تهران اعمال می‌شود و محدودیت تردد خودرو‌ها از ۹ شب تا ۴ صبح استمرار دارد.

استاندار تهران با اشاره به ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه ۴ در مورد وضعیت تردد بین استانی تاکید کرد: با توجه به اینکه اکثر درخواست‌ها مربوط به تردد به استان‌های شمالی می‌باشد که بعضا در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند، محدودیت تردد به استان‌های شمالی ادامه دارد و تردد به سایر استان‌ها مجاز می‌باشد.

فرمانده ستادمقابله با بیماری کرونای کلانشهر تهران هم شرایط فعلی تهران در تغییر به رنگ زرد را کاملا شکننده دانست و گفت: به محض عادی انگاری و سهل انگاری در رعایت مقررات، بار بیماری افزایش خواهد داشت.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°