همه جایگاه‌های عرضه نفت گاز فعالند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:42 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۸۴۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تکذیب خبر تعطیلی جایگاه‌های عرضه نفت گاز گفت: تمامی جایگاه‌های عرضه نفت‌ گاز کشور فعال هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
کاهی با اشاره به انتشار خبر‌هایی درباره تعطیلی بعضی از جایگاه‌های عرضه نفت گاز افزود: همه جایگاه‌های عرضه این فرآورده در کشور فعال و هموطنان می‌توانند موارد احتمالی تعطیلی را به این شرکت گزارش کنند.

وی اضافه کرد: سهمیه سوخت مورد نیاز ماهانه رانندگان خودرو‌های سنگین بر اساس عملکرد و پیمایش و بر مبنای اطلاعات دریافتی از سازمان راهداری، در کارت سوخت این دسته از خودرو‌ها شارژ می‌شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: به‌منظور جلوگیری از قاچاق سوخت، کارت آزاد عرضه نفت‌گاز به‌صورت محدود و تنها برای شرایط اضطراری در اختیار جایگاه‌های عرضه نفت گاز قرار گرفته و لازم است هموطنان به‌ویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین، در نگهداری از کارت سوخت شخصی خود دقت لازم را داشته باشند.

کاهی گفت: هم‌اکنون ۲ هزار و ۸۰۰ جایگاه عرضه نفت‌گاز در کشور بصورت شبانه‌روزی فعال هستند و به هموطنان به‌ویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین سوخت عرضه می‌کنند.
رانندگان در صورت بروز هرگونه مشکل و موارد تخلف احتمالی می‌توانند در تماس با سامانه تلفنی ۰۹۶۲۷ این شرکت، شکایت خود را طرح، ثبت و پیگیری کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°