رفع اختلال در فرآیند ثبت نام طرح مسکن ملی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:15 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۷۸۷۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
مدیر اجرایی سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن گفت: مشکل ایجاد شده در سامانه در قسمت مشاهده درخواست، در کمتر از چند دقیقه مرتفع شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

  "رجب‌پور" درباره اختلالات سامانه ثبت نام طرح مسکن ملی گفت: روز پنجشنبه به دلیل ترافیک ورود متقاضیان به سامانه طرح اقدام ملی مسکن، فقط برای دقایقی در قسمت مشاهده درخواست، مشکل ایجاد شد.

وی افزود: متقاضیان به راحتی ثبت‌نام می‌کردند، اما با مراجعه به پروفایل اطلاعات دیگری را مشاهده می‌کردند که در کمتر از چند دقیقه این ایراد به طور کامل رفع شد.

مدیر اجرایی سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن گفت: اطلاعات متقاضی که شامل کدملی و چند اطلاعات اولیه است دریافت کرده و در زمان کوتاهی صحت سنجی می‌شود.

وزارت مسکن ثبت نام مسکن ملی را تا ۲۴ دی ۹۹ ماه تمدید کرد.

شهریور سال ٩٨ با حضور رئیس جمهوری طرح اقدام ملی مسکن برای ۴۰۰ هزار واحد کلنگ زنی شد.

این پروژه از طریق آورده متقاضیان و ۱۰۰ میلیون تومان وام بانکی با نرخ سود ۱۸ درصد ساخته می‌شود. آورده متقاضیان در مرحله اول حدود ۴۰ میلیون تومان است. میانگین قیمت این واحد‌ها در کل کشور طبق آخرین برآورد از هزینه‌های تابستان ۱۳۹۹ به متری ۲.۷ میلیون تومان می‌رسد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر به گفتگوی معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با شبکه خبر مراجعه نمایید.(https://www.irinn.ir/fa/news/807761
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°