بزرگ‌ترین آزمون استخدامی تاریخ وزارت بهداشت؛ بهمن‌ماه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:41 - چهارشنبه 08 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۷۸۸۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت گفت: پس از برگزاری بزرگ‌ترین آزمون استخدامی تاریخ وزارت بهداشت بیش از ۳۸ هزار نفر استخدام می شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"سیدکامل تقوی‌نژاد" گفت: برگزاری بزرگ‌ترین آزمون استخدامی تاریخ وزارت بهداشت در بهمن ماه برای جذب و به‌کارگیری ۳۸هزار و ۹۵۲ نیروی انسانی جدید، نشان دهنده همکاری و همدلی با حوزه سلامت کشور است.

وی افزود: در دوسال اخیر، بیش از ۵۲ هزار مجوز استخدامی جدید برای حوزه سلامت کشور دریافت کنیم؛ این در حالی است که مجموع مجوز‌های صادره از سال ۱۳۹۲ تا انتهای سال ۱۳۹۷ در مجموع ۳۵ هزار و ۴۲۲ مجوز، بوده است.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت گفت: آزمون بهمن امسال شمولیت قابل توجهی در حوزه تأمین نیروی انسانی دارد، به گونه‌ای که برای بیمارستان‌های تازه تأسیس و فعال بیش از ۱۵ هزار نیروی انسانی، مراکز بهداشتی برای نخستین بار بیش از ۸ هزار نیرو، اورژانس ۱۱۵ تعداد ۳ هزار و ۷۰۰ نیرو و سازمان غذا و دارو، ستاد دانشگاه‌های علوم پزشکی و انتقال خون نیز بخش دیگری از مجوز‌های این آزمون را شامل می‌شوند.

تقوی‌نژاد گفت: در این آزمون همچنین خدمات مدافعان سلامت در نظر گرفته شده است و برای آن‌ها امتیاز‌هایی لحاظ شده که اطلاع رسانی می‌شود. ضمن اینکه همچنان در تلاش هستیم موضوع تبدیل وضعیت نیرو‌های شرکتی و قراردادی وزارت بهداشت را از طریق راهکار‌های قانونی به سرانجام برسانیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۱°