پایان دومین طرح صاعقه پلیس با دستگیری ۷۷۰ نفر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:06 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۷۹۴۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
رئیس پلیس پایتخت گفت: در دومین طرح صاعقه پلیس پایتخت ۷۷۰ نفر از اراذل و کسانی که سلاح سرد نگهداری می‌کردند یا به فروش می‌رساندند، دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  سردار سرتیپ "حسین رحیمی" گفت: یکی از نگرانی‌های شهروندان، ناامن کنندگان جامعه و کسانی هستند که با حمل سلاح سرد و شبه سلاح سعی در قدرت نمایی و اخلال در امنیت جامعه دارند.

او گفت: با تولیدکنندگان و قاچاقچیان و فروشندگان سلاح سرد برخورد می‌شود و در این رابطه ۱۰ قبضه سلاح جنگی و هزار و ۸۳۴ قبضه سلاح سرد و ۲۰۰ قبضه شبه سلاح به دست آمد.

سردار رحیمی افزود: همچنین ۲۴ واحد صنفی که به نوعی سلاح‌های سرد را تولید و به فروش می‌رساندند پلمب شدند.
اوگفت: امروز باتوجه به شرایط سخت اقتصادی امنیت خوبی داریم و این نشانه همکاری و همدلی پلیس و دستگاه قضایی است و خوشبختانه در طی ماه‌های اخیر کشف جرایم ۸ درصد افزایش یافته است و سرقت‌های مهم و مسلحانه چند سالی است که مشاهده نمی‌شود و اراذل و اوباش بزرگ هم تقریبا جمع آوری شده اند.

رئیس پلیس پایتخت افزود: طرح‌های امنیت و آرامش همچنان با قوت ادامه دارد و ما به کسانی که به نوعی قصد دارند امنیت مردم را بر هم بزنند هشدار جدی می‌دهیم.

سردار رحیمی درخصوص اجرای حکم‌های جلب گفت: اجرای حکم‌های جلب آغاز شده است و از ابتدای امسال تاکنون ۴ هزار محکوم فراری دستگیر شده اند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°