سران قوا در حوزه کاهش وابستگی به نفت اتحاد نظر دارند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:07 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۸۰۷۹۴۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۶
رئیس مجلس شورای اسلامی پس از جلسه سران قوا گفت: در حوزه کاهش وابستگی به نفت یک اتحاد نظر میان سران قوا وجود دارد و هر سه قوه به دنبال کاهش وابستگی به نفت هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "محمدباقر قالیباف" عصر امروز(سه شنبه) پس از جلسه سران قوا به میزبانی قوه قضائیه گفت: بنده خوشحالم که جلسات سران قوا نسبت به گذشته با زمان خیلی کمتر برقرار می‌شود و واقعا این است که این جلسات با تمرکز بیشتر بر موضوعات مهم مورد بحث قرار می‌گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: بحث‌ها در این جلسات به شکل تاکتیکی و راهبردی در حوزه‌های مسائل مهم کشور با محوریت حل مشکلات کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد. بدون شک از موضوعات مهم بحث مربوط به بودجه است. بخش عمده‌ای از جلسه سران را به خود اختصاص داد. در حوزه راهبرد‌ها هم‌نظری بین سران قوا بود و هر سه قوه به دنبال کاهش وابستگی به نفت را به بیشتر از گذشته پیش ببریم و به سمت صفر ببریم به این معنا که بودجه نفت را در هزینه‌های جاری هزینه نکنیم که رئیس جمهور هم تاکید کردند.

قالیباف گفت: رئیس‌جمهور گفتند به جهت این که دولت به سمت کاهش وابستگی به نفت حرکت می‌کنیم بارک الله باید بگویید که من به دولت می‌گویم بارک الله و صد بارک الله که دولت به سمت کاهش وابستگی به نفت حرکت کرده است. چرا این مسئله گامی مهم برای اصلاح ساختار بودجه و کاهش تورم در کشور خواهد بود.
 
برچسب ها: قالیباف ، سران قوا ، نفت
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°