توفیق نسبی درطرح غربالگری محله محور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:48 - دوشنبه 18 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۷۹۵۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
وزیر کشوربا تاکید بر اینکه در موضوع رتبه بندی شهر‌ها از قرمز و نارنجی به زرد و آبی رسیدیم، گفت: نباید بگذاریم شرایط مناسب امروز در بیماری کرونا به شرایط قرمز گذشته باز گردد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا در وزارت کشور گفت: گزارشاتی که در جلسه امروز ارائه شد نشان از توفیق نسبی همه طرح‌های انجام شده در این مدت دارد و نتیجه آن هم این است که در موضوع رتبه بندی از قرمز و نارنجی به زرد و آبی رسیدیم.

وی با اشاره به گشایش در بسیاری از مشاغل ادامه داد: نباید تلقی عادی سازی کنیم و موضوع استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی و عدم برگزاری تجمع را باید دنبال کنیم. مردم هم نسبت به این طرح‌ها خشنود هستند.

رحمانی فضلی گفت: نباید بگذاریم این شرایط مناسب به شرایط قرمز باز گردد. پیش روی ما برخی مناسبات و ایام مانند ۲۲ بهمن و عید نوروز است. باید برای این ایام تصمیم گیری‌های مناسب انجام گیرد و سیاست گذاری مناسب را در نحوه برگزاری این جشن‌ها اتخاذ کنیم.

وزیر کشور افزود: مقدمات کار نوروز مانند خرید از اسفند شروع می‌شود. امیدواریم با همه اقدامات و روند کاهشی این بیماری و تامین واکسن بتوانیم در حوزه‌های مصونیت سازی بهداشت و درمان به شرایط با ثبات برسیم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷°    ۱۶°