مراسم گرامیداشت علامه مصباح‌یزدی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 14 مرداد 1400
کد خبر : ۸۰۸۰۳۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
مراسم گرامیداشت آیت ا... مصباح‌یزدی، به پاس ربع قرن مجاهدت علمی و خدمات ارزنده اش، در زمینه‌ی اندیشه اسلامی و کادرسازی برای انقلاب اسلامی، برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم، گفت: علامه مصباح یک مجتهد، فقیه، متفکر، اندیشمند، مجاهد، مدافع حریم امام و ولایت، بیرق‌دار فقاهت و چهره درخشان سپهر اجتهاد بود.
سردار سلامی، گفت: اگرچه علامه مصباح در جنگ تن به تن با دشمن جان نداد، اما در میدان دفاع از اسلام و ولایت همه آبروی خود را به میان آورد و شهید شد و این درجه بالایی از شخصیت است.
فرمانده سپاه، تصریح کرد: علامه مصباح، مرد شنیدن بود و از سرزنش‌ها و ملامت‌ها نمی‌هراسید و این زیباترین معامله با خداوند است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در این مراسم، با اشاره به "طرح ولایت"، به عنوان یکی از ایده‌های مهم مرحوم علامه مصباح یزدی، گفت: هدف آیت ا... مصباح‌یزدی از ایجاد چنین طرحی، پاسخگویی به ذهن دانشجو بود.
آقای نیک روش، افزود: آیت الله مصباح یزدی، با طرح ولایت، زمینه‌ی ویژه‌ای را برای جریان دانشجویی فراهم کرد، تا پاسخگوی پرسش‌های ذهن فعال جوانان دانشجو و آینده سازان نظام باشد.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی، با بیان اینکه، طرح ولایت، برای ثبات بخشی به مجموعه دانشجویی، به سمت آرمان‌های امام خمینی (ره) و گسترش معارف ناب بود، گفت: در این سال‌ها شاهد نقش آفرینی، و حضور فعال علامه مصباح یزدی، در اجرای این طرح بودیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۳.۹۹°    ۳۴.۸۴°