جلسه وزیر صمت با اعضای کمیسیون تلفیق مجلس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد خبر : ۸۰۸۳۶۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست اعضای کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، موضوعاتی از قبیل سرمایه گذاری ها و حمایت از صنایع تولیدی و واحدهای تجاری بررسی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، علی رسولیان مدیرعامل شهرک‌های صنعتی، محسن صالحی نیا رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، وجیه‌الله جعفری مدیر عامل ایمیدرو، سعید زرندی معاون طرح و برنامه‌ریزی وزارت صمت و مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت با حضور در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، درباره آخرین تصمیمات و نیز طرح های در دست اجرای این حوزه توضیحاتی ارائه کردند.

دهنوی، نایب رئیس این کمیسیون گفت: این جلسه با محوریت بودجه و لزوم افزایش سرمایه‌گذاری صنعتی و مولد در ایران انجام شد. یکی از محور‌های اصلی بحث‌های مطرح شده در این جلسه، حمایت از تولید جهت حمایت از اشتغال، تولید و افزایش جذابیت سرمایه‌گذاری در بخش صنعت بود.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: همچنین وزیر صمت دغدغه‌های اصلی خود نسبت به تحمیل بار اصلی نظام مالیاتی به بخش مولد اقتصاد، لزوم تسهیل مقررات مرتبط با تولید، افزایش سطح سرمایه‌گذاری در طرح‌های توسعه‌ای و لزوم تامین آب، برق و گاز شهرک‌های صنعتی متقاضی مطرح کرد.

دهنوی خاطرنشان کرد: جلسه هم‌اندیشی کمیسیون تلفیق با وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه به بحث حمایت از سرمایه‌گذاری صنعتی و افزایش سطح تولید صنعتی کشور جهت صادرات و ارزآوری، ادامه یافت.

وی در پایان گفت: در انتهای جلسه نیز وزیر صمت از تعامل مجلس برای حمایت از تولید و صنعت تقدیر و قدردانی کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۴.۵۹°    ۲۸.۹۹°