صد ترانه در مرحله نهایی جشنواره موسیقی فجر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:16 - چهارشنبه 13 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۸۳۶۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
دبیر «جایزه ترانه» سی و ششمین جشنواره موسیقی فجرگفت: بیش از چهار هزار پرونده ترانه توسط هیات داوران «جایزه» ترانه ارزیابی و از میان آن‌ها حدود ۱۰۰ ترانه برای ارزیابی نهایی انتخاب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

  به نقل از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، مسلم نادعلی زاده، دبیر «جایزه ترانه» سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در نشست شورای داوران «جایزه ترانه» سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر گفت: بیش از چهار هزار پرونده ترانه های مهر ۱۳۹۸ تا مهر ۱۳۹۹ توسط هیات داوران جایزه ترانه ارزیابی شده که پس از ارزیابی اولیه هیات داوران، حدود ۱۰۰ ترانه برای ارزیابی نهایی انتخاب شد و پس از ارزیابی نهایی، برگزیدگان معرفی می شوند. البته متأسفانه بیشتر ترانه ها سطحی شده اند و دستیابی به ترانه‌هایی که شاخص‌هایی را از لحاظ حرفه ای و فنی و محتوایی داشته باشند، کار دشواری است. با همت دوستان و همکاران ارجمند امیدواریم که بتوان آثار شاخص و حرفه ای را معرفی کرد.

«جایزه ترانه» با هدف تجلیل و تشویق ترانه‌سرایان برتر، ترویج مفاهیم نو و ارزشمند در ترانه، حمایت و معرفی ترانه های برتر، به دبیری مسلم نادعلی‌زاده در سی و ششمین دوره جشنواره موسیقی فجر برگزار می‌شود. در این جایزه، متن ترانه‌هایی که از مهر ۱۳۹۸ تا مهر ۱۳۹۹ به‌صورت تک آهنگ یا در قالب آلبوم موسیقی از سوی مؤسسات یا اشخاص حقیقی پس از دریافت مجوز از دفتر موسیقی تولید و منتشر شده‌اند، توسط هیات داوران بررسی و ترانه‌های برگزیده معرفی می‌شوند.

دربازه زمانی مشخص شده بیش از چهار هزار قطعه متن ترانه با مجوز دفتر موسیقی به‌صورت تک آهنگ یا در قالب آلبوم منتشر شده‌اند، که مرحله نخست انتخاب این ترانه‌ها انجام شده است و در مرحله نهایی ترانه‌های برگزیده در سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر معرفی می‌شوند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۶°