ارسال رایگان کتاب ها در نمایشگاه مجازی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:57 - چهارشنبه 13 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۸۳۷۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
خریداران کتاب از نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، هزینه پست را پرداخت نمی‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رمضانعلی سبحانی فر مدیر عامل شرکت ملی پست ایران گفت: برای ارسال رایگان کتاب‌هایی که مردم از نمایشگاه مجازی می‌خرند هزار و ۲۰۰ دفتر ثابت پستی و تعدادی واحد سیار پست را در سراسر کشور فعال می‌کنیم.
مدیر عامل شرکت ملی پست ایران افزود:برای جمع‌آوری کتاب از ناشران در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران واحد‌های سیار فعال شده اندو کتاب‌ها را با بسته بندی استاندارد و بار کد توسط ناشران تحویل می‌گیرند.
سبحانی فر گفت: پس از تحویل مرسولات در دفتر پست و محل توزیع بسته‌ها برای خریداران پیامک فرستاده می‌شود و از آن پس مسئولیت ارسال آثار برعهده پست قرار می‌گیرد.
مدیر عامل شرکت ملی پست ایران افزود: محل قرارگیری واحد‌های سیار مشخص شده است و در پی هماهنگی‌های لازم با راهنمایی و رانندگی هستیم که اجازه توقف خودرو‌ها در نقاط مشخص شده را بدهند تا با مشکلی مواجه نشویم.
سبحانی فر گفت: در اکثر استان‌ها جمع‌آوری کتاب از محل انتشاراتی‌ها اصورت می‌گیرد، اما در برخی استان‌ها که تراکم ناشران بیشتر است واحد سیاری را در محلی قرار می‌دهیم تا جمع‌آوری کتاب‌ها صورت گیرد؛ البته تصمیم نهایی در این خصوص با مدیر هر استان است.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن با عرضه آثار هزار و ۷۲۳ ناشر داخلی شامل ۱۰۰ هزار عنوان کتاب و ۱۸۰ ناشر خارجی با ۲۰ هزار عنوان کتاب برگزار خواهد شد.
برچسب ها: نمایشگاه ، کتاب ، مجازی ، ارسال
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۶°