با سایت های قیمت گذار برخورد می شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:59 - يکشنبه 17 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۸۳۹۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
وزیر کشور گفت: یکی از دلایل افزایش کاذب قیمت‌ها طبق بررسی کارشناسی وجود سایت‌ها و کانال‌های قیمت‌گذاری است که با آن‌ها برخورد می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای رحمانی فضلی در حاشیه شصت و یکمین جلسه ستاد اطلاع رسانی اقتصادی افزود: یکی از موضوعاتی که در جلسه امروز مطرح شد، برگشت قیمت‌ها در فضای مجازی بود که در جلسه گذشته نیز در این خصوص بحث شد.
وی ادامه داد:یکی از دلایل افزایش کاذب قیمت‌ها در بررسی کارشناسی وجود سایت‌ها و کانال‌های قیمت‌گذاری بود که به صورت کاملاً غیر واقعی قیمت گذاری و قیمت سازی می‌کردند که قوه قضاییه ورود و برخورد بسیار مناسبی کرد که جمع شد.
وزیر کشور گفت: گزارش آمده بود که مجدداً در سایت‌ها و کانال‌ها قیمت گذاری‌ها و اعلام قیمت‌ها مطرح است که اعلام شد قوه قضاییه دوباره با سایت‌های غیرمجاز برخورد کند تا ثبات در اطلاع‌رسانی داشته باشیم.
رحمانی فضلی افزود: یکی از موضوعات دیگر بحث مصرف برق بود که آثار مختلفی را به خاطر قطعی برق و آلودگی هوا و کمبود گاز در رسانه‌ها مطرح بود.
وی گفت: در اینجا تصمیم گیری شد که با کمک استانداران و فرمانداران و وزارت نیرو و وزارت مخابرات و قوه قضاییه به صورت جدی با این مسئله مواجه شود. مصوبه داریم که درباره نحوه فعالیت بیت کوین ماینر‌ها بررسی جدی صورت گیرد اکنون گزارش‌های که می‌رسد و امروز هم در جلسه مطرح شد این است که برخی‌ها غیرمجاز از ماینر‌ها (نوعی پردازشگر) استفاده می‌کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۷°