انتصاب سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:43 - سه‌شنبه 31 فروردين 1400
کد خبر : ۸۰۸۴۵۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
سید اشکان اردیبهشت به عنوان سرپرست دبیری این فدراسیون منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه خبری پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی در مراسم تودیع و معارفه دبیر فدراسیون، تصریح کرد: خانواده پزشکی ورزشی افتخار می‌کند که از ظرفیت بسیار بالای نیرو‌های متخصص و توانمند انسانی در سراسر کشور بهره‌مند است. در این راستا در دوره جدید تلاش خواهیم کرد از تمام ظرفیت‌های موجود به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شویم؛ چرا که معتقدیم فدراسیون پزشکی ورزشی باید با شتاب دوچندان و با انسجام و همدلی برنامه‌های راهبردی خود را پیگیری نماید.

نوروزی با اشاره به سوابق دبیر جدید فدراسیون در کسوت‌های مدیریتی، پزشکی و اجرایی مختلف، خاطر نشان کرد: دکتر اشکان اردیبهشت با کوله باری از تجربه و دانش در عرصه‌های مختلف بین المللی، ملی و استانی پزشکی ورزشی قطعاً نقش مهمی در پیشبرد اهداف عالی و شتاب برنامه‌های فدراسیون خواهد داشت و همان طور که عنوان شد در عرصه‌های مختلف از جمله در هیات پزشکی ورزشی استان البرز سرمنشا خدمات درخشانی بوده‌اند و خوشحالیم که از این ظرفیت هیات‌های استانی عزیزمان می‌توانیم در دبیری فدراسیون بهره‌مند شویم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با قدردانی از دکتر رضا سعیدی، سرپرست سابق دبیری فدراسیون تصریح کرد: دکتر سعیدی نیز از جمله نیرو‌های خدوم، ساعی و با دانش پزشکی ورزشی است و صمیمانه از سال‌ها تلاش ایشان در سمت‌های مختلف پزشکی ورزشی قدردانی می‌نماییم و بی شک این عضو توانمند خانواده پزشکی ورزشی همچنان در جمع ما خواهد بود.

در این مراسم دکتر رضا سعیدی و دکتر سید اشکان اردیبهشت طی سخنان کوتاهی با اشاره به حجم برنامه‌های پیش روی فدراسیون پزشکی ورزشی در بخش‌های مختلف اطمینان دادند که با تلاش و برنامه ریزی، تحقق اهداف متعالی فدراسیون در دوره جدید مدیریتی امکانپذیر است.

در این مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر به دکتر سعیدی بابت خدمت در کسوت دبیری فدراسیون، ابلاغ دکتر اردیبهشت نیز به وی تقدیم شد.

در حکم ابلاغ دکتر اردیبهشت که به امضای دکتر نوروزی رسیده، آمده است:

دکتر اردیبهشت متخصص پزشکی ورزشی، سال هاست که در کسوت ریاست هیات پزشکی ورزشی البرز فعالیت می‌کند. وی همچنین سابقه دبیری فدراسیون ورزش ناشنوایان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

وی هم اکنون عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون دو و میدانی آسیا و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون دو و میدانی کشورمان است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°