حضور دائمی حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:44 - پنجشنبه 07 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۸۷۸۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
فرمانده ناجا، تلاش کادر درمان را همچون مجاهدت‌های زمان دفاع مقدس دانست و گفت: نیروی انتظامی از اولین لحظات شیوع ویروس منحوس کرونا شعار حافظان امنیت در کنار حافظان سلامت را سرلوحه کار خود قرار داد و با توجه به تاکید رهبر انقلاب تمام امکانات را در این راه بسیج کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در آیین بازدید وزیر بهداشت از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اقدامات نیروی انتظامی گفت: مقام معظم رهبری نیز دو تاکید مهم در بحث حضور نیروهای مسلح و همچنین اجرایی شدن همه مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را داشتند و این دو تاکید مهم معظم له همه همکارانم را در این عرصه بسیج کرد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: از آغاز شیوع بیماری کرونا تاکنون در خدمت کادر بهداشت و درمان بودیم و اجازه ندادیم کسی با احتکار لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم و همچنین با تشویش افکارعمومی در فضای مجازی بتواند فضای کشور را متشنج کند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در مراسم بازدید وزیر بهداشت از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور از تلاش کادر درمان در 11 ماه از گذشت شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و افزود: کادر درمان مجاهدانه و مخلصانه باوجود همه مشکلات پای کار ایستادند و هیچ انگیزه ای بجز عشق و علاقه به مردم و پیروی از فرمان های مقام معظم رهبری نمی توانست آنها را اینگونه در میدان نگه دارد.

وی همچنین از عموم همکارانش در پلیس راهور در سراسر کشور قدردانی کرد و گفت: انصافا فرماندهان ما در سراسر کشور در بحث خدمات رسانی پیشتاز و در کنار کادر بهداشت و درمان بودند و از سردار هادیانفر و معاونان وی و روسای پلیس راه در سراسر کشور قدردانی می کنم.

فرمانده نیروی انتظامی به مشکلاتی که در روزهای اول ورود این ویروس به کشور داشتیم، اشاره کرد و افزود: برخی مواقع بیماران به دلیل مسایل روحی نمی خواستند در بیمارستان بمانند یا اینکه ظرفیت پذیرش بیمار در برخی بیمارستان ها نبود که باعث مشکلاتی می شد اما همکارانم در کنار روسای بیمارستان ها نظم را ایجاد کردند.

سردار اشتری افزود: با توجه به هجوم اولیه مردم در روز‌های اول به مراکز درمانی، نیروی انتظامی در نظم این مراکز کمک ویژه‌ای انجام داد و همچنین مقابله با تبلیغات منفی درباره کرونا در فضای مجازی، از جمله اقدامات پلیس فتا بود.

 سردار اشتری گفت: در ابتدا برخی در فضای مجازی در قالب معاند و مخالف مردم به تشویق اذهان عمومی پرداختند و مردم در روزهای اول آمادگی خوبی نداشتند اما امروز آموزش های لازم را دیدند و پلیس فتا هم همان روزهای اول ورود خوبی کرد و حتی برخی متخلفان نیز به مقام قضایی معرفی شدند. 

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات در روزهای اول بحث احتکار لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم بود که مقادیر بسیار زیادی در انبارها کشف و تحویل دستگاه قضایی و دانشگاه های علوم پزشکی شد و در اختیار مردم قرار گرفت.

 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۴°