۲۲ بهمن امسال باید در اذهان ثبت شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:52 - يکشنبه 22 فروردين 1400
کد خبر : ۸۰۸۸۱۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
دکتر علی عسکری در نشست با مدیران سیما؛
رئیس رسانه ملی گفت: باید با تلاشی ویژه، خلاقانه و هنرمندانه سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی را برغم محدودیت کرونایی همچون رمضان، محرم و فاطمیه به گونه‌ای برگزار کنیم که برای همیشه در اذهان باقی بماند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای دکتر علی عسکری که در نشست هفتگی با معاون و مدیران شبکه‌های سیما سخن می‌گفت، افزود: برنامه‌های مختلف سیما در دهه فجر امسال باید کاملا متفاوت و به گونه‌ای باشد تا مردم جشن پیروزی انقلاب خود را در خانه هایشان با تمام وجود حس کنند.

رئیس سازمان صدا و سیما دهه فجر انقلاب اسلامی را اوج نمایش همدلی ملت ایران دانست و تصریح کرد:رسانه ملی باید در همه برنامه‌ها همدلی و وحدت را در اولویت کاری خود قرار دهد و همچون همیشه در مسیر تقویت آن گام بردارد و دهه فجر بهترین فرصت برای نمایش این همدلی است.

عذرخواهی رئیس رسانه ملی از مردم و رئیس جمهور

رئیس رسانه ملی در ادامه با ابراز تاسف از اظهارات نسنجیده مهمان برنامه شبکه چهار سیما، از مخاطبان فرهیخته رسانه ملی و ریاست محترم جمهوری عذرخواهی کرد.

آقای دکتر علی عسکری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اظهارات نسنجیده و دور از شان میهمان یکی از برنامه‌های زنده شبکه چهار، تاکید کرد:این اظهارات باعث تکدر خاطر بینندگان فهیم شبکه چهار سیما و خدمتگزاران دلسوز نظام شد و اینجانب با ابراز تاسف، از مخاطبان فرهیخته رسانه ملی و ریاست محترم جمهوری به نوبه خود عذرخواهی می‌کنم.

رئیس رسانه ملی رعایت اخلاق اسلامی، اصول حرفه‌ای و پرهیز از اهانت در عین نقد سازنده را رویکرد محوری و همواره مورد تاکید رسانه ملی دانست و افزود:هر چند بار‌ها تاکید شده مسئولیت اظهار نظر در برنامه‌های زنده بر عهده کارشناس مدعو است، اما بیان چنین اظهاراتی از آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و با هرگونه قصور و تقصیر برخورد قاطع می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۶°