کمک هزینه ۹۰ میلیونی برای سهمیه داران المپیک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 31 خرداد 1400
کد خبر : ۸۰۸۸۲۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
وزیر ورزش و جوانان از کمک هزینه ماهانه ۵ میلیونی به مدت ۱۸ ماه برای ورزشکارانی که سهمیه المپیک کسپ کرده‌اند، خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک گفت: ورزشکاران دارای سهمیه المپیک ۱۸ ماه و ماهی پنج میلیون تومان کمک هزینه دریافت می‌کنند.

وی افزود : با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا و محدود بودن منابع مالی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برای حضور پرقدرت ورزشکاران ایرانی در رقابت‌های المپیک توکیو همواره به فدراسیون‌های ورزشی و ورزشکاران کمک‌های متعددی کرده است.

وزیر ورزش و جوانان نحوه پرداخت این کمک هزینه را تشریح کرد و گفت: همانطور که از پارسال به کسب کنندگان سهمیه المپیک توکیو به مدت یکسال پنج میلیون تومان کمک هزینه پرداخت کردیم با تصویب ستاد عالی بازی‌ها مقرر شد ۶ ماه دیگر به این کمک هزینه‌ها افزوده شود.

آقای سلطانی فر تصریح کرد: در سال‌های گذشته با توجه به تغییر قیمت سکه مشکلاتی برای پرداخت پاداش المپیکی‌ها و قهرمانان رقابت‌های بین المللی ورزشی ایجاد شده بود که تصمیم گرفته شد با سازماندهی سیستم جدید و امتیازی کردن این موضوع پاداش ورزشکاران سال ۹۸ هم به موقع پرداخت شود همچنین برای المپیک پیش رو هم پاداش خوب و مناسبی در نظر گرفته شده است که با نزدیک شدن به المپیک این پاداش که برای دریافت کنندگان مدال طلا ویژه خواهد بود اعلام می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °