زمان آزمون استخدامی وزارت بهداشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:11 - جمعه 27 فروردين 1400
کد خبر : ۸۰۹۰۰۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۲۴ بهمن برگزار می‌شود و همه مراحل آزمون طبق برنامه زمان بندی، در حال انجام است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از وبدا، آقای سید کامل تقوی نژاد اظهار داشت: برای تصدی ۳۸ هزار و ۹۵۳ پست در آزمون بهمن، ۲۱۹ هزار نفر ثبت نام کرده اند به عبارت دیگر از هر ۵ نفر ثبت نام کننده، یک نفر استخدام می‌شود. در مشاغل درمانی که قرار است ۱۹ هزار و ۲۳۹ نفر استخدام شوند، ۷۸ هزار نفر و ۵۰۰ ثبت نام کرده اند.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در بخش فوریت‌های پزشکی ۵ هزار و ۲۰۰ نفر استخدام می‌شوند که در این بخش، حدود ۱۰ هزار نفر شرکت کرده اند. برای مشاغل بهداشتی که قرار است ۱۱ هزار و ۶۵۶ نفر بکارگیری شوند، ۸۴ هزار نفر شرکت کرده اند. br/ آقای تقوی نژاد افزود: ۲۰۰ نفر در سازمان انتقال خون استخدام می‌شوند که در این بخش یک هزار و ۲۰۰ نفر ثبت نام کرده اند. همچنین برای مشاغل عمومی که دو هزار و ۹۷۸ نفر استخدام می‌شوند، نزدیک به ۴۶ هزار نفر نام نویسی کرده اند.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت ادامه داد: با مسئولان سازمان سنجش تفاهم کرده ایم که نتایج این آزمون حداکثر یک ماه بعد از برگزاری آزمون، اعلام شود و پس از آن مراحل اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و در اولین ماه‌های سال آینده، حدود ۴۰ هزار نیروی تازه نفس در حوزه سلامت مشغول بکار می‌شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۵°