پاسخ محکم ایران به تهدیدات رژیم صهیونیستی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:13 - پنجشنبه 07 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۹۱۱۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی در واکنش به هذیان‌گویی‌های رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم اشغالگر، متذکر شد که اگر تل‌آویو دست به حماقتی علیه ایران بزند آن را نابود خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"ابوالفضل شکارچی" در گفتگو با خبرنگار العالم، تأکید کرد: که اظهارات رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی "توهمی بیش نیست".

سردار شکارچی گفت: "ما به صهیونیست‌ها می‌گوییم که خودشان را مقابل نیرو‌های مقاومت امتحان کرده‌اند و رزمایشی که برگزار کردیم گوشه‌ای از توانمندی‌های رزمی آن را نشان می‌داد. "

او افزود: "اظهارات اخیر رژیم صهیونیستی درباره نابود کردن تاسیسات هسته‌ای ایران توهم و پریشان‌گویی است. "

سخنگوی نیرو‌های مسلح ایران در ادامه متذکر شد: "ارتش صهیونیستی ترسو و ضعیف است و رژیم اشغالگر باید پیش از تهدیدها، تظاهرات اعتراضی علیه نتانیاهو را متوقف کند. "

سردار شکارچی تأکید کرد: "اگر صهیونیست‌ها دست به حماقت یا هرگونه اشتباهی، ولو کوچک، علیه ایران بزنند با واکنشی روبه‌رو خواهند شد که تل‌آویو را نابود می‌کند و پایان موجودیت رژیم‌شان را سرعت می‌بخشند. "

وی خاطرنشان کرد که نیرو‌های مسلح در حال حاضر استراتژی خود را رو نکرده‌اند و در این زمینه اقدامی نمی‌کنند، ولی روز به روز بر توانمندی‌های‌شان افزوده می‌شود و سطح توانایی‌های دفاعی آن‌ها افزایش می‌یابد.

سردار شکارچی تصریح کرد: "ایران پیامی دارد که می‌خواهد به کشور‌های جهان برساند مبنی بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی، طبق فتوای آیت‌الله خامنه‌ای، به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نیست و هرگز در این مسیر گام برنمی‌دارد و آن را اقدامی حرام در سیاست‌های دفاعی خود می‌داند و هیچ چیزی برای پنهان کردن ندارد. "

وی خاطرنشان کرد، ایران پتانسیل کافی برای استفاده از عملیات استراتژیک دارد و دشمن را در صورت اقدام به هرگونه حماقتی علیه جمهوری اسلامی، با خاک یکسان خواهد کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۴°